Як зберегти правильну поставу.

Поставою називають звичну для людини манеру ходити або стояти. При правильній поставі голова і тулуб повинні знаходитися на одній вертикальній лінії. При цьому лопатки не випирають, а плечі знаходяться на одному рівні. Для того щоб не зіпсувати поставу, необхідно дотримуватися кількох нескладних правил.
Інструкція
1
Якщо ви більшу частину дня проводите сидячи за комп'ютером, то подбайте про максимальну зручність робочого крісла. Воно обов'язково повинно мати підлокітники, які не дозволять вашим плечам «провисати». Працюючи, не забувайте час від часу вставати і потягатись, напружуючи всі м'язи. Невелику подушечку або згорнутий в рулон рушник підкладайте під поперек. Це забезпечить природний вигин хребта і допоможе уникнути порушення постави.
2
Спіть на боці. Під час сну одну подушку кладіть під голову, а іншу між колін. Це вирівнює положення тазу і стегнових кісток. Якщо ви віддаєте перевагу спати на спині, підкладайте подушку під коліна, для того щоб знизити навантаження на поперек.
3
Для жінки з великою грудьми особливо важливо правильно підібрати бюстгальтер. Краще всього, якщо це буде модель зі схрещеними на спині бретелями. У цьому випадку груди отримає опору. Рідше носіть взуття на високих підборах - це напружує поперек і не сприяє збереженню постави.
4
Постарайтеся постійно тримати голову прямо, злегка піднятою. Підборіддя не задирайте до неба. Для того щоб вирівняти плечі, підніміть їх, відведіть назад і опустіть. Груди при цьому не випинати вперед. Точно також стежте за тим, щоб не виступав живіт. Під час ходьби постарайтеся не рухати головою, тримайте її рівно.
5
Щодня виконуйте кілька нескладних положень для профілактики порушення постави. У положенні стоячи відведіть плечі назад і постарайтеся звести разом лопатки. Замріть на 10 секунд і після цього поверніться у вихідне положення. Повторіть 3-4 рази.
6
Встаньте на карачки, вигніть дугою спину і втягніть живіт. Голова повинна бути опущена. Дивіться на свої ноги. Долічіть до 10 і прогните спину. Знову рахуйте до 10 і знову вигинає спину дугою. Починайте з 3 - 4 повторів і поступово доведіть до 8.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IxMA7RPLl5s