Як збагатити словниковий запас.

Деякі люди прагнуть збагатити свій словниковий запас, так як саме грамотна людина цінується суспільством, йому не потрібно боятися, що відмовлять в роботі з причини безграмотного викладу своїх думок. Розширити свій словниковий запас можна, проявивши лише елементарне терпіння і наполегливість. Пройде всього кілька місяців, і результат буде очевидний.
Інструкція
1
Як можна більше читайте! Особливо класиків. У них яскравий, образний і дуже багата мова. Серед «патріархів» російської літератури поза конкуренцією А.С.Пушкин - за підрахунками вчених-літературознавців, він використовував близько 16 тисяч слів. А адже словниковий запас звичайного, «середнього» людини знаходиться в межах 5 - 6 тисяч. Словом, читайте Пушкіна! Користь від цього буде двоякою: і долучіться до прекрасного, і запам'ятайте нові слова.
2
Напружуйте власну уяву! Пам'ятайте, що «під лежачий камінь вода не тече». Намагайтеся частіше підбирати синоніми до слів, які зустрічаються вам або по роду роботи, або в повсякденному житті. Попався шкідливий, прискіпливий клієнт? Тут же (подумки, зрозуміло) охрестив його «занудливим», «неспокійним», «настирливим», «набридливим».
3
Побачили як призахідне сонце офарбило горизонт? Спробуйте підібрати якомога більше визначень, що характеризують цей захід: «червоний», «пунцовий», «багровеющій», «темно-рожевий» і т.д. Зустріли на вулиці красиву дівчину? Ну, тут вже треба бути на рідкість бездушним суб'єктом, щоб не знайти безліч барвистих, захоплених епітетів!
4
Ви зібралися в туристичну поїздку за кордон? Немає нічого природніше, як навести довідки про країну, де вам належить побувати. Заодно запам'ятайте масу нових слів, що стосуються її традицій, звичаїв, кулінарії. Це може дуже стати в нагоді!
5
Або ви зацікавилися якимось конкретним історичним періодом? Тут вже не обійтися без запам'ятовування безлічі слів, що описують деталі костюмів, озброєння, суспільного устрою, відносин між різними станами того часу. Нехай більшість цих слів будуть явно застарілими, але ваш словниковий запас вони все одно збагатять.
6
Не нехтуйте навіть суто науковими текстами, які вимагають знань саме в якусь специфічну області. Все одно, як мінімум частина слів буде зрозумілою і відкладеться в пам'яті.
7
Спробуйте написати розповідь або маленьку повість. Це сприяє не тільки вмінню викладати свої думки, а й використанню максимально можливої кількості слів!