Як змити монтажну піну з рук. Як змити будівельну піну з рук.

Видалити монтажну піну з шкіри досить важко, тому під час роботи з нею рекомендується надягати рукавички. Однак якщо ви з тієї чи іншої причини не зробили цього, вам потрібно знати, як можна змити монтажну піну з рук.
Інструкція
1
Запам'ятайте: при попаданні монтажної піни на шкіру потрібно діяти дуже швидко, інакше піна застигне і тоді доведеться чекати кілька днів, поки вона не відпаде сама разом з відмерлими клітинами епітелію. Постарайтеся акуратно прибрати піну з рук за допомогою ганчірки. Будьте дуже обережні, не розмазуйте піну по шкірі! Далі спробуйте видалити піну з шкіри за допомогою бензину, ацетону або очищувача. Підійде навіть звичайна рідина для зняття лаку. Будьте гранично обережні при використанні таких засобів як очищувач або бензин, дотримуйтесь правил безпеки!
2
Якщо ні бензин, ні ацетон, ні очищувач не допомогли або їх просто немає в вашому домі, випробуйте інший спосіб. Налийте в таз теплу воду і додайте куховарську сіль. Опустіть руки в воду і почекайте якийсь час. Щоб підсилити ефект, постарайтеся відтерти монтажну піну з шкіри за допомогою жорсткої мочалки або пемзи. Позбутися від монтажної піни допомагає і мильна вода. Потримайте в такій воді руки, час від часу ретельно намилюючи їх і відтираючи піну з шкіри губкою або мочалкою. Не варто відразу переходити до наступного кроку, якщо піна не відмивається протягом 5-10 хвилин, оскільки змивання монтажної піни з рук за допомогою мила і теплої води - досить тривалий процес.
3
Є і ще один спосіб, яким іноді користуються монтажники. Візьміть рослинне масло, підігрійте і змастіть їм шкіру рук. Потім насипте на руки трохи прального порошку, акуратно і ретельно відтирати їм піну з рук. Можна використовувати також пемзу або жорстку мочалку. Тріть до тих пір, поки піна не буде видалена з рук, а потім ретельно промийте руки теплою водою. Можна просто як слід змастити руки соняшниковою олією і почекати 10-20 хвилин, а потім змити масло водою. Швидше за все, монтажна піна змиється разом з маслом.