Як встановити пароль на маршрутизатор. зміна пароля роутер edimax.

При налаштуванні власної бездротової локальної мережі дуже важливо її захистити. Це дозволить запобігти не тільки небажані підключення до вашої мережі, але і зміна її налаштувань.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Підключіть ваш Wi-Fi маршрутизатор до мережі змінного струму та увімкніть це обладнання. Виконайте з'єднання маршрутизатора з комп'ютером, з якого ви будете виконувати настройку. Для цього використовуйте мережевий кабель. Застроміть кабель провайдера в роз'єм Internet або WAN.
2
Відкрийте інструкцію до Wi-Fi маршрутизатора і знайдіть в ній IP-адреса цього пристрою. Запустіть браузер і введіть в його адресний рядок цифри, виписані з інструкції. Натисніть клавішу Enter. Заповніть поля Login і Password потрібними значеннями, які також містяться в керівництві користувача.
3
Деякі моделі маршрутизаторів пропонують відразу ж змінити ім'я облікового запису та пароль. Виконайте цю процедуру. Якщо така можливість не була надана, то відкрийте меню Advanced Setup або Security. Введіть нові дані, необхідні для доступу до налаштувань пристрою. Обов'язково збережіть зміни і перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор.
4
Зверніть особливу увагу на параметри захисту бездротової точки доступу. Адже щоб отримати доступ до налаштувань маршрутизатора зловмисникові необхідно підключитися саме до неї, бо дротове з'єднання можете здійснити тільки ви. При налаштуванні меню Wireless Settings виберіть найбільш якісний тип безпеки. Рекомендують використовувати протоколи WAP або WPA2-Personal.
5
Обов'язково введіть складний пароль. Рекомендують використовувати для цього не тільки латинські букви і цифри, але й спеціальні знаки, наприклад $ і &. Врахуйте, що довший пароль, тим важче його підібрати.
6
Для підвищення ступеня безпеки Wi-Fi маршрутизатора відкрийте меню Security і введіть MAC-адреси пристроїв, яким буде дозволено підключення до цього устаткування. Збережіть налаштування і перезавантажте маршрутизатор. Періодично відкривайте його web-інтерфейс і перевіряйте список підключених комп'ютерів.