Як встановити пароль на ПК.

Розрізняють декілька видів паролів, які можна встановити на комп'ютер. Вони забезпечують захист окремих меню або повністю запобігають можливість зміни параметрів роботи ПК.
Інструкція
1
Спочатку встановіть пароль для всіх користувачів, які зареєстровані в операційній системі. Особливу увагу приділіть облікових записів, що володіє правами адміністратора. Увійдіть в операційну систему, використовуючи будь-яку обліковий запис. Відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Облікові записи користувачів».
2
Виберіть пункт «Створення пароля для свого облікового запису». Два рази введіть однаковий комбінацію цифр і букв і вкажіть слово, яке буде для вас підказкою, якщо ви забудете свій пароль. Натисніть кнопку «Зберегти пароль». Повторіть цю процедуру для всіх інших облікових записів.
3
Тепер перезавантажте комп'ютер і увійдіть в меню БІОС. Для цього натисніть клавішу Delete на початку запуску комп'ютера. Виділіть пункт Set bios password і натисніть клавішу Enter. Два рази введіть потрібну комбінацію. Бажано використовувати латинські літери. Виділіть пункт Save & Exit і натисніть клавішу Enter. Наявність цього пароля запобіжить небажану зміну параметрів роботи комп'ютера.
4
Тепер знову увійдіть в меню БІОС. Виділіть пункт Set supervisor password і натисніть клавішу Enter. Задайте нову комбінацію і збережіть налаштування. Тепер при включенні комп'ютера відразу буде з'являтися вікно введення пароля. Воно запобігає не тільки вхід в меню БІОС або завантаження операційної системи, але і можливість установки нової ОС, форматування розділів або запуску будь-яких Мультізавантажувальний дисків.
5
На жаль, bios і supervisor passwords не є надійними. Якщо ви забули один із цих паролів, то вимкніть комп'ютер і розберіть системний блок. Вийміть невелику батарейку, розташовану на материнській платі, з гнізда. Замкніть контакти, до яких вона примикала. Поверніть батарейку на місце та увімкніть комп'ютер. Скинувши налаштування BIOS, ви відключили два вищевказаних пароля.