Як вибрати трактор.

При солідному розмірі заміської ділянки та великій кількості присадибних рослин на ньому догляд вимагає великих трудовитрат. Для полегшення виконуваних робіт все більша кількість росіян набувають міні-трактора. При цьому сенс придбання трактора тобто за умови, що площа ділянки становить кілька десятків соток або гектарів.
Інструкція
1
Садові трактори умовно діляться на багатофункціональні, компактні і середні. Багатофункціональні моделі мають величезну кількість насадок, потужний двигун і використовуються на площах в 2 гектара і більше.
2
Середні підходять для ділянок 1-2 га і виконують роботи по стрижці трави, газонні та садові роботи, прибирання снігу, оранку, дискування, фрезерування, боронування та інші види земляних робіт. Компактні трактори (райдери), як правило, застосовують для стрижки трави, прибирання снігу, підмітання доріжок, обробки газонів на територіях до 1 гектара.
3
При виборі міні-трактора враховуйте розміри ділянки та обсяг передбачуваних робіт. Якщо на території багато купин, дерев і чагарників, віддайте перевагу потужну модель з великим паливним баком. На маленькій ділянці з щільно посадженими деревами кращий маленький і маневрений. При цьому чим потужніший буде двигун, тим більша кількість функцій трактор зможе виконувати.
4
Обов'язково врахуйте здатність трактора виконувати всі нинішні і майбутні потреби. Для роботи на вузьких грунтах, на горбистій місцевості і у важких умовах придбайте повнопривідні моделі. Вони коштують дорожче задньопривідних, але виправдовують себе майже у всіх випадках.
5
Більшість міні-тракторів оснащуються бензиновими моторами. Віддавайте перевагу компактним силовим агрегатам з рідинним охолодженням. Сучасні бензинові двигуни більш довговічні і більш економічні, хоча і дорожче за ціною. Однак, найкращим варіантом буде вибір дизельного трактора як ще більш потужного і тяговитого на низьких швидкостях.
6
Многоступечатая коробка передач дозволяє підібрати найбільш відповідний режим роботи трактора. Бюджетні моделі мають три- або чотириступінчасті коробки. Автоматична коробка плавно регулює швидкість без педалі зчеплення і важеля перемикання передач. Крім того, вона дозволяє змінювати швидкість без втрати потужності на обладнанні та на провідних колесах. Найдорожчі машини оснащуються гідростатичними трансмісіями зі зручним управлінням, з надзвичайно плавним зміною швидкостей як при русі вперед, так і назад.
7
Навісне обладнання (аксесуари) продаються окремо від машини. При покупці перевіряйте їх сумісність з обраним трактором і придатність до виконання потрібної роботи. При цьому врахуйте, що на трактор-газонокосарку можна встановлювати тільки причіпне обладнання. Великий і могутній райдер може агрегатуватися з щітками і снігоочищувачами. Трактори середнього класу обладнуються засобами підйому навісних пристосувань, в тому числі і гідравлічними. Багатофункціональні трактора можуть працювати одночасно з декількома пристроями, встановленими спереду, по центру і ззаду.
8
Комфорт і зручність використання трактора забезпечує наявність даху, регульовані сидіння, система Fast Attach, що дозволяє легко і швидко встановлювати й знімати навісне обладнання без додаткового інструменту. Додаткове оснащення включає круїз-контроль, систему пам'яті висоти скошування, інформативну панель управління і контролю. Для обкошування газонів підберіть модель з широкими шинами, що створюють мале питомий тиск на грунт і з наявністю плаваючих грудня, що дозволяють рівно скошувати траву на нерівних ділянках.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=D4vnrRHYQo8