Як заборонити вихід в інтернет.

Інтернет - глобальна комп'ютерна мережа, що забезпечує доступ до спеціалізованих інформаційних серверів, до обміну інформацією між комп'ютерами, що дає можливість користуватися послугами електронної пошти. Це величезний світ зі своїми новими законами. Тут є все, що і в реальному світі: бізнес, торгівля, реклама, гроші і навіть злочинність. Ось чому необхідно знати, як заборонити вихід в інтернет.
Інструкція
1
Існує два найпоширеніші способи. Перший - повністю заборонити інтернет, щоб комп'ютер зовсім не мав доступу до мережі. Другий - якщо ж одним комп'ютером користуються кілька людей, а обмеження повинно бути не у всіх, то можна поставити обмеження на одного з користувачів. Щоб поставити заборону на інтернет, знадобиться визначити, яку мету ви переслідуєте. Перший спосіб найбільш зручний, якщо комп'ютер використовуєте тільки ви, і не хочете, щоб у вашу відсутність хтось користувався інтернетом. Для цього можна поставити пароль на вихід в інтернет. Відкрийте браузер "Internet Explorer". В меню «Сервис» клікніть рядок «Властивості оглядача».
2
В цьому віконці виберіть вкладку «Зміст», в рядку «Обмеження доступу» натисніть на покажчик «Включити».
3
Далі вибирайте вкладку «Загальні» і клікніть на «Створити пароль». Наберіть пароль. Він може містити заголовні букви, російська, латиницю, цифри і розділові знаки. Так само введіть підказку, яка допоможе вам згадати пароль, але не дозволить іншим його розгадати.
4
Якщо ви вибираєте другий спосіб-часткове обмеження виходу в інтернет, то використовуйте програми комплексного захисту, такі як "Kaspersky Internet Security". Всі сучасні системи захисту мають інтегровану функцію батьківського контролю, яка дозволяє обмежити, або повністю заборонити вихід в інтернет. Для того щоб скористатися такою функцією, необхідно встановити на свій комп'ютер одну з таких програм.
Зверніть увагу
Якщо комп'ютером користується декілька чоловік, а обмеження необхідно не всім, можна створити кілька облікових записів, а потім обмежити права користування однієї або декількох облікових записів.
Корисна порада
Якщо у вас стоїть оглядач "Mozilla -firefox", і ви хочете захистити ваші паролі, використовувані в інтернеті, то поставте майстер-пароль. Для цього у вікні «Налаштування» на вкладці «Захист» поставте галочку «Використовувати майстер-пароль».