Як підключити сервер.

Щоб правильно налаштувати власний сервер, необхідно вибрати потрібні параметри роботи мережевих адаптерів. У домашніх умовах функції сервера може виконувати звичайний комп'ютер.
Вам знадобиться
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Оберіть ноутбук або стаціонарний комп'ютер. Підключіть до цього устаткування кабель провайдера. Придбайте мережеву карту PCI або перехідник USB-LAN. Встановіть цей пристрій в комп'ютер і увімкніть його. Можна використовувати PCI-карту з кількома LAN-портами.
2
Оновлення драйверів для обраного адаптера. Придбайте відповідний мережевий концентратор і підключіть цей пристрій до електромережі. З'єднайте з ним стаціонарні комп'ютери і ноутбуки, які будуть входити до складу вашої мережі. Використовуйте для цього заздалегідь підготовлені мережеві кабелі.
3
Тепер підключіть до комп'ютера-сервера кабель провайдера. Виконайте настройку підключення до інтернету. Відкрийте властивості цього з'єднання і виберіть меню «Доступ». Активуйте пункт «Дозволити використовувати це підключення іншим користувачам мережі», встановивши поруч з ним галочку. У наступній сходинці виберіть вашу локальну мережу. Збережіть установки і перезапустіть його.
4
Відкрийте властивості інший мережевої карти, яка підключена до концентратора. У властивостях протоколу TCP/IP вкажіть статичний IP-адресу 109.109.109.1. Запам'ятайте це значення. Збережіть налаштування даної мережевої карти.
5
Виконайте настройку інших мережевих комп'ютерів, щоб вони могли отримувати доступ до інтернету, використовуючи перший ПК як сервер. Відкрийте властивості протоколу TCP/IP. Виберіть використання статичного IР-адреси. Встановіть для всіх мережевих комп'ютерів значення IP, що відрізняються від адреси сервера лише четвертим сегментом.
6
Обов'язково заповніть поля «Основний шлюз» і «DNS-сервер». Введіть у них значення IP-адреси комп'ютера-сервера. Якщо якісь комп'ютери не отримали доступ до інтернету, то перевірте налаштування фаєрволла і антивірусної програми на головному ПК.