Як перекинути файл з телефону на флешку. Як переміщати на флешку.

Мобільний телефон зараз не тільки виконує свою основну функцію, але і служить нам як фотокамера, музичний плеєр, пристрій для ігор і спілкування. Його можна порівняти за своєю функціональністю з комп'ютером, і нерідко буває так, що файли в телефоні зберігається не менше, ніж у звичайному ПК.
Вам знадобиться
  • 1. Телефон з картою пам'яті,
  • 2. шнур для з'єднання телефону з комп'ютером або bluetooth,
  • 3. кардрідер.
Інструкція
1
Перекинути файли з телефону на флешку не завжди виходить легко і зручно, але іноді зробити це просто необхідно, щоб залишити місце в телефоні для іншої інформації. У тому випадку, якщо вам потрібно перекинути на флешку фото або музичний файл, це можна зробити, вибравши його у списку файлів, але не відкриваючи його. Встановіть виділення на потрібному вам файлі і натисніть кнопку «Властивості» або іншу аналогічну (залежно від моделі вашого телефону). Виберіть у вкладці функцію «перемістити», потім у вікні - «перемістити вбрання». Вам запропонують зберегти файл в телефоні або на картці пам'яті, виберіть «карта пам'яті». Файл буде переміщений на флешку.
2
Якщо файл має великий розмір або ваш телефон не підтримує переміщення файлів на флешку, і при його виборі у властивостях ви не знаходите можливості перемістити файл на карту пам'яті, то скинути файл на флешку буде трохи складніше. Вам буде потрібно кардрідер - пристрій для читання флешок на комп'ютері, а також зв'язок телефону з комп'ютером - шнур або Bluetooth. Підключіть телефон до комп'ютера та скопіюйте файл з пам'яті телефону в комп'ютер. Це можна зробити, відкривши папку телефону на комп'ютері і перетягнувши мишкою потрібний вам файл в одну з папок комп'ютера.
3
Вийміть карту пам'яті з телефону і вставте її в кардрідер. За допомогою файлового менеджера знайдіть файл в пам'яті комп'ютера і перемістіть його на вашу карту пам'яті.
4
Вставте карту пам'яті назад в телефон і переконайтеся, що вона працює, перевірте, чи відкривається потрібний вам файл. Якщо все гаразд, можете видалити файл з пам'яті телефону і комп'ютера, залишивши його лише на флешці - що вам і потрібно.
Корисна порада
Переміщення файлів великого розміру з комп'ютера на флешку може викликати труднощі. У цьому випадку потрібно змінити файлову систему карти пам'яті з fat 32 на NTFS, яка дозволяє зберігати файли великого розміру.