Як зняти акумулятор у Skoda Fabia.

Акумулятор є основним живильним елементом будь-якого автомобіля. У ньому накопичується енергія, що накопичується генератором. Вона необхідна для того, щоб можна було забезпечити струмом систему запалювання, сигналізацію, аварійні вогні. Саме запас струму в акумуляторі дозволяє прослуховувати музику в заглушеному автомобілі. Рано чи пізно приходить час, коли цей елемент живлення вимагає планової заміни.
Вам знадобиться
  • Керівництво по експлуатації вашого автомобіля, бавовняні рукавички, набір гайкових ключів.
Інструкція
1
Вимкніть запалювання автомобіля і дістаньте ключі із замка запалювання. Увімкніть гальмо стоянки. Відкрийте капот і закріпіть його фіксатором. У правому нижньому кутку знаходиться акумуляторна батарея. На нових автомобілях вона закрита пластиковим захистом, яка оберігає від попадання пилу і бруду, а також надає більш естетичний зовнішній вигляд підкапотному простору. Деякі автосалони перед продажем пломбують все кожухи під капотом. Тому вам слід зателефонувати в автосалон, де стоїть на гарантії ваша машина, і дізнатися, чи можна самостійно робити заміну.
2
Вивчіть керівництво по експлуатації. У ньому знайдіть розташування всіх кріплень пластикового захисту. Зазвичай їх чотири штуки. Розташування може бути різним в залежності від року випуску автомобіля. На останніх моделях фіксатори знаходяться по краях захисту. Акуратно відіжміть фіксатори кріплень захисту. Повинен прозвучати характерне клацання, після якого фіксатор розкриється. За захистом ви побачите кріплення акумуляторної батареї до майданчика, на якій вона стоїть. Це кріплення складається з двох залізних смужок, двох довгих болтів і гайок.
3
Візьміть гайковий ключ на 12 і відкрутите гайку кріплення акумулятора. Почніть акуратно і плавно рухати ключ проти годинникової стрілки. Не робіть різких рухів, інакше ви ризикуєте порушити різьблення болта або гайка. Якщо хід гайки зміг, то зробіть кілька оборотів за годинниковою стрілкою, а потім знову продовжите її відкручувати. Досить зняти одну гайку. Під кожною гайкою ви побачите шайбочки. Ні в якому разі не втратьте їх! Вони перешкоджають розбовтування гайок. Тепер розкрийте кліпсу кріплення мінусовій клеми. Під пластиковим чохлом ви побачите гайку, вартісну вертикально. Розкрутіть її. Зніміть клему. Повторіть процедуру з плюсовою клемою. Тепер акумуляторну батарею можна вийняти.
Корисна порада
Не намагайтеся підчепити пластикову захист яким-небудь предметом, так як від такого механічного впливу крихкий пластик може тріснути.
В кожному автомобілі встановлений акумулятор . Саме він дозволяє автономно працювати сигналізації та заводитися автомобілю. Рано чи пізно його доводиться міняти. І ось тут у багатьох автовласників виникає проблема із зняттям акумулятор ной батареї.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ;
  • - бавовняні рукавички;
  • - керівництво по експлуатації Шкода Фабія
Інструкція
1
Встановіть ваш автомобіль на рівну площадку. Найкраще проводити процедуру зняття акумулятор а в гаражі. Це дозволить уникнути попадання вологи і снігу в підкапотний простір, якщо на вулиці йде сніг або дощ. Увімкніть гальмо стоянки. Заглушите автомобіль і вийміть ключі із замка запалювання. Відкрийте капот, дістаньте упор і вставте його в паз, розташований на внутрішній частині капота. На останніх моделях Фабії завод-виробник почав встановлювати газові стійки. Якщо вони у вас стоять, то необхідно всього лише максимально розкрити капот, а потім трохи його опустити. Стійки автоматично зафіксуються.
2
Якщо у вас встановлена сигналізація, живиться від акумулятор а, її потрібно відключити. Стандартну сигналізацію відключають від'єднанням клеми, що йде від блоку. У тому випадку, якщо у вас встановлена супутникова сигналізація, нічого відключати не потрібно, так як у такого типу сигналізації завжди стоїть окремий акумулятор . На пульт дистанційного керування автомобілем прийде сповіщення, як тільки ви вимкніть основний акумулятор . Можливо, вам подзвонить диспетчер, якому вам необхідно підтвердити факт самостійного відключення акумулятор ной батареї, назвавши секретний код.
3
Загляньте під капот. Праворуч ви побачите пластиковий кожух, який закриває акумулятор ную батарею. Його необхідно зняти. Цей кожух кріпиться на пластикові засувки. Всього їх п'ять штук по всьому периметру. Знайдіть їх зразкову розташування. Потім почніть акуратно відгинати кожух за один з країв. Робіть все дуже плавно, щоб ненароком не зламати крихкий пластик. Ні в якому разі не намагайтеся підчепити кожух якимось гострим предметом! Не забудьте одягнути бавовняні рукавички. Таким чином відключіть усі п'ять засувок і зніміть кожух. Розкрийте захисні пластинки, що закривають клеми акумулятор а. Гайковим ключем розкрутіть болти. Після цього акуратно зніміть спочатку мінусову клему, а потім плюсову. Дроти акуратно покладіть так, щоб вони не торкалися один до одного. Відкрутити гайку, яка тримає кріплення акумулятор а. Зніміть кріплення і вийміть акумулятор ную батарею з поглиблення.