Як усунути подряпини на пластикових вікнах. глибока подряпина на євровікна.

Пластикові вікна мають деякі переваги перед звичайними дерев'яними. Це і висока шумоізоляція, і теплозахист, і малі утримання. До того ж, вони мають більш стильний вигляд, ніж їхні дерев'яні аналоги. Але крім плюсів, існують також і мінуси. До одного з таких недоліків можна віднести складність, а в деяких випадках і неможливість усунення подряпин на пластикових вікнах.
Вам знадобиться
  • - дерев'яний брусок;
  • - фланель;
  • - рідкий пластик Cosmofen;
  • - розчинник 646;
  • - маркер для пластикових вікон.
Інструкція
1
Вимийте ретельно оброблювану поверхню мокрою губкою, без використання миючих засобів, тому що вони можуть зруйнувати структуру пластика. Потім добре і насухо витріть вікно. Надіньте рукавички. Усунете неглибокі і невеликі подряпини за допомогою м'якої тканини, наприклад, фланелі. Для цього виготовте саморобний валик для шліфування. Візьміть дерев'яний брусок довжиною 15 см. До нього прикріпіть кілька шарів м'якої тканини або зробіть ватяну прошарок - це необхідно, щоб надалі не заподіяти ще більшої шкоди вікну. На отриману основу закріпіть клапоть негрубой тканини. Візьміть отриманий саморобний валик і відшліфуйте подряпину на вікні.
2
Візьміть рідкий пластик, наприклад, Cosmofen, і приберіть їм більш глибокі і великі подряпини. Даний засіб можна купити в компаніях, які продають комплектуючі для пластикових вікон. З ним слід поводитися обережно, оскільки розчин містить ацетон. Візьміть клапоть грубої тканини, нанесіть на неї трохи засобу і протирайте поверхню вікна круговими рухами, поки не досягнете потрібного результату. Після цього протріть пластик чистою і сухою ганчіркою. Після роботи їх необхідно обов'язково утилізувати.
3
Підготуйте розчинник 646 і видаліть глибокі подряпини. Візьміть вологу ганчірку і шматочок вати. Злегка змочіть тампон розчинником. Легкими рухами протирайте подряпину. Як тільки трохи розчиніть пластик, відразу ж протріть його вологою ганчіркою, щоб розчинник НЕ роз'їв більше пластика, ніж потрібно. Повторюйте дані дії, поки не досягнете бажаного результату. Так як розчинник досить сильний, то спочатку попрактикуйтесь на звичайному шматку пластику.
4
Візьміть спеціальний маркер і видаліть подряпини з ламінованого вікна (з наклеєною плівкою «під дерево»). Придбайте його у продавців комплектуючих для пластикових вікон. Підберіть маркер відповідного кольору. Очистіть поверхню і по всій довжині подряпини одним рухом зафарбуйте її.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rAR70o1hMWQ