Як покласти гроші на рахунок скайпу. покласти гроші на рахунок гри онлайн.

Skype - одна з популярних програм для здійснення відео і голосових викликів через інтернет. Питання про те, як покласти гроші на рахунок Skype, цікавить багатьох користувачів. Після поповнення рахунку можна здійснювати не тільки дзвінки по мережі, але і дзвонити на міські і мобільні телефони.
Інструкція
1
Перейдіть на офіційний сайт програми Skype www.skype.com. Після того як сторінка завантажилася, знайдіть у верхньому правому куті кнопку «Вхід в Skype» і натисніть її.
2
Пройдіть авторизацію на сайті, заповнивши поля «Skype Логін» і «Пароль» та натисніть на кнопку «Увійти в Skype», розташовану під полями введення логіна і пароля.
3
Перед вами відкриється нове вікно - це сторінка управління вашим рахунком. Виберіть у верхньому рядку функцій розділ «Дзвінки на телефони», ця вкладка знаходиться в розділі «Додаткові можливості».
4
У правому верхньому куті ви можете побачити ваш баланс на даний момент, під ним знаходиться кнопка «Внести гроші на рахунок Skype». Ця кнопка блакитного кольору, в центрі екрану є ще одна така ж кнопка, тільки вона має зелений колір. Виберіть будь-яку з них і натисніть. На сторінці, виберіть суму - 5 або 10 євро, і заповніть ваші дані: ім'я, прізвище та адресу. Натисніть кнопку «Далі» внизу екрану.
5
У знову вікні, виберіть спосіб оплати - вам пропонуються на вибір різні платіжні системи, такі як "Яндекс Деньги", "Вебмані", банківські картки та ін. Поставте галочку поруч із пунктом «Я приймаю умови обслуговування», натисніть кнопку «Далі».
6
Залежно від того, який спосіб оплати ви вибрали, система відправить вас на потрібну сторінку. Наприклад, якщо ви вибрали оплату "Яндекс Грошима", ви опинитеся на сторінці системи "Яндекс.Деньги", а якщо вами була обрана банківська карта, відкриється сторінка здійснення транзакції.
7
Якщо ви вибрали банківську карту, введіть свої дані - ім'я власника картки, її номер, термін дії та платіжний пароль. Натисніть «Купити», і після вашого підтвердження гроші будуть зараховані на рахунок Skype, а перед вами з'явиться вікно: «Ви успішно пройшли процедуру поповнення рахунку».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vwYxkJECzio