Як знайти роботу в Туреччині.

Багато громадян Росії мріють працевлаштуватися в так званому далекому зарубіжжі. Однак отримати справжню роботу за кордон вдається лише одиницям. Іншим доводиться задовольнятися в кращому випадку сезонними послугами в готелях Туреччини. Як же знайти роботу в цій країні і чи є у початківців перспективи для кар'єрного росту?
Інструкція
1
Зверніться на один з численних інтернет-сайтів, що пропонують роботу за кордоном, у тому числі і в Туреччині. Наприклад, на www.karier.net, www.insankaynaklar? .com, Www.yenibiris.com. Будьте уважні і обережні, так як високооплачувана робота, про яку йдеться в оголошенні, може бути просто приманкою для недосвідчених дівчат і молодих людей.
2
Зверніть увагу на розмір зарплати, яку пропонують агенти з працевлаштування. Якщо вона перевищує $ 500 (з харчуванням і проживанням), то це вже має видатися вам підозрілим, тому що людині без знання мов, вищої освіти та досвіду роботи за кордоном за кожен більш-менш пристойний працю навряд чи стануть платити більше.
3
Якщо ви знаєте англійську і турецьку мови і у вас є вища освіта, але немає поки досвіду роботи за кордоном, не погоджуйтеся на пропозиції з зарплатою вище $ 700, щоб не попастися на вудку шахраїв. Якщо роботодавець (або його представник) починає торг через плати за проживання або пропонує вам купити квиток до Туреччини самостійно, згортайте спілкування з цією людиною. Швидше за все, вам, в кінцевому підсумку, зовсім нічого не заплатять.
4
Перш ніж летіти до Туреччини в якості працівника, обов'язково отримаєте в турецькому консульстві чи посольстві робочу візу. Без неї в цій країні у вас можуть бути проблеми з законом. Тому домовляйтеся тільки з тими роботодавцями, які згодні укласти з вами строковий трудовий контракт з зазначенням всіх умов співпраці та отримати для вас дозвіл на роботу в Туреччині.
5
Недосвідченим новачкам віком від 18 до 25 років найкраще звертатися в агентства, які займаються підготовкою та працевлаштуванням аніматорів, покоївок та іншого персоналу готелів. Тим, хто вже працював за кордоном, варто задуматися про отримання вищої освіти за спеціальностями «менеджер з туризму», «адміністратор готелю» і т.п. На жаль, поки що тільки такі фахівці мають шанс без протекції і зв'язків отримати постійну роботу в Туреччині.