Як заплести дитині кіски. Як заплести три красиві кіски складні.

Будь-яка мати завжди хоче, щоб її дитина виглядала чудово і привабливо. Важливу роль у зовнішності дівчинки грає зачіска. Найпоширенішим типом дитячих зачісок є косичка, причому можна не просто сплітати волосся в одну косу, а й створювати безліч красивих укладок.
Інструкція
1
Спробуйте зробити найпоширенішу косичку, сплетену з трьох пасом. Спочатку потрібно зачесати волосся назад і розділити їх на три рівні пасма. Праву прядку треба покласти на середню і відвести в сторону, потім ліву так само покласти на праву. І так плететься до самого кінця - то ліва, то права прядка кладеться поверх середньої.
2
Сплетіть більш складну косу, але спочатку на волосся потрібно нанести трохи засобу для укладання - це мус, піна або гель легкої фіксації. Звичайно, плести святкові косички з чотирьох, п'яти і більше прядок, складно. Але якщо розібрати технологію плетіння кіс, то можна помітити, що всі вони плетуться практично однаково. Також створити ілюзію складного плетіння можна, якщо сплести косичку з трьох сплетених в коси пасом. Отримана зачіска буде рельєфною, а на густому волоссі буде виглядати особливо гарно.
3
Вивчіть ще один популярний вид дитячої зачіски - колосок. Бажано, щоб волосся було гладкі, прямі і рівно підстрижені. Спочатку вони збираються в низький хвіст і рясно збризкують засобом для неслухняного волосся, щоб додати їм гладкість. Зробіть два пасма. З середини між ними береться тонка прядка, яка перекидається через ліву. Те ж саме з іншого боку. При правильному плетінні вийде щось схоже на хлібний колосок.
4
Потренируйтесь робити французьку косу. Вона дуже красиво виглядає на волоссі. Щоб її сплести, потрібно зачесати волосся назад і, на рівні вух або трохи вище, розділити їх на три пасма однакової товщини. Спочатку їх потрібно переплести між собою, як ніби ви плетете просту косичку, а потім з лівого боку взяти широку пасмо і з'єднати її з крайньої лівої. Те ж саме виконайте з правою частиною. Виходить, що в процесі плетіння з кожного боку додасться по одній пасма. Цю косу часто використовують не тільки у святкових зачісках, але й в повсякденних укладаннях. Вона може створити ефект обідка або валика, а ще її заплітають по всій голові.
Корисна порада
Косичка використовується не тільки як звичайна зачіска, але і як елемент більш складних укладок. Використовуючи різні варіанти плетіння, можна домогтися різноманітних результатів.