Як підстригти волосся.

Стрижка - найдоступніший і безпечний спосіб оновлення іміджу. А якісна стрижка - ще й запорука гарного настрою на найближчі місяці. Уміло підібрана зачіска може підкреслити привабливість та індивідуальність. За допомогою неї можна спробувати приховати нерівномірний ріст волосся на окремих ділянках голови, залисини, стирчать вуха, занадто низький чи високий лоб і інші недоліки зовнішності.
Інструкція
1
Найефективнішим способом добитися хорошого результату і придбати стильну зачіску є візит до стиліста-перукаря. Він без особливих зусиль підбере найбільш підходящий для вас спосіб, враховуючи ваші побажання і фізіологію ліца.В результаті стрижки не спостерігається стирчать на всі боки зайвих пасом, локони лежать акуратно і часто не вимагають укладання.
2
Іноді на відвідування салону краси не вистачає часу, грошей, та й просто бажання. Підстригти волосся можна і вдома, самостійно, враховуючи при цьому деякі нюанси.Смочіте злегка волосся, розчешіть і розподіліть їх на зони, зафіксувавши пасма волосся зажимами. Візьміть в праву руку ножиці, тримаючи їх кільця подушечками великого і безіменного пальців. Це основний прийом тримання ножніц.Далее витягніть великий палець зі свого кільця і просуньте в нього безіменний. Притисніть їм ножиці до долоні. У цю ж руку візьміть гребінець-хвостик вказівним і великим пальцями і виділіть нею пасмо. Підхопите прядку біля основи вказівним і великим пальцями лівої руки, а потім гребінцем вичешіть її перпендикулярно голові 3-4 рази.
3
Доведіть пальці лівої руки до потрібного рівня пасма, визначивши тим самим її довжину. Перекладіть гребінець в цю ж руку до основи між великим і вказівним пальцями. Зафіксуйте великий палець на колечку ножиць і підстрижіть пасмо.
4
Далі великий палець вийміть з кільця, зафіксуйте в ньому безіменний і виконайте той же шлях з наступною прядкою волосся. Так, по черзі, пасмо за пасмом обробіть все волосся. Стригти волосся необхідно кінчиками ножиць. При стрижці однієї прядки кількість клацань ножицями повинно бути в середньому 4-5 разів.
5
Чубчик зростає так само, як і інша маса волосся, але її зростання більш помітний. Тому між стрижками жінки регулярно подравнивают її. Щоб правильно це зробити, не мочіть чубок. Мокра, вона не дасть можливості вам побачити, як лягають волосся. Під час стрижка не зволікайте чубок гребінцем або пальцями. Це змінить лінію чубчика і не дозволить вірно оцінити, яку довжину необхідно срезать.Расчешіте чубок вперед і заколіть інші волосся. Приступайте до стрижки. При бажанні підстригти класичну пряму чубок ножиці слід тримати горизонтально. Для отримання рваних країв ножиці розташовуйте вертикально і виробляєте ними невеликі діагональні надрізи.
6
Грамотно підібрана стрижка може не тільки підкреслити індивідуальність і привабливість, але і візуально виправити форму обличчя, зробивши його більш округлим, вузьким або широким. Якщо у вас кругле обличчя, уникайте прямих проборов. Чи не причісуйте гладко на боку волосся. Для довгого і овального обличчя підійде стрижка «каре». Чубок зробіть густий, яка доходить до брів. Якщо особа вузьке, створіть асиметричні лінії без проділу. Якщо ви є володаркою широкого квадратного особи, підстрижіть волосся коротко, надаючи деяку висоту в області чола. Трикутне обличчя, розширене догори, може скорегувати зачіска, коли волосся стрижуться до середини або трохи нижче шеі.Для пирамидного особи довжину волосся необхідно зробити на 1 см нижче кута вашої щелепи. У верхній частині голови підстрижіть волосся коротше. Чубок краще залишити рідкісною. Подібного типу обличчя не рекомендується носіння довгих пасом, зачесаного тому.
7
При виборі стрижки враховуйте також і недоліки зовнішності. Якщо у вас широкий лоб, відмовтеся від коротких стрижок, якщо низький - створіть асиметричну зачіску. Великий ніс стане візуально помітно менше, якщо зробити чубок густий, а волосся пишно укласти. Гладко зачесане назад густе волосся допоможуть приховати стирчать вуха.
Незважаючи на те, що сучасні дівчата не скаржаться на нестачу хороших перукарів і стилістів, час від часу вам можуть знадобитися власні навички стрижки. Не завжди у людини є час відвідати перукарню, а часом стрижка потрібна настільки проста, що йти заради цього в салон не має сенсу. Про те, як правильно підстригатися самостійно, ми розповімо в цій статті.
Інструкція
1
У першу чергу вам потрібні хороші перукарські ножиці - незалежно від того, хочете ви підстригти чубок або підрівняти нижній зріз волосся. Також бажано мати філіровочние ножиці, які допомагають красиво обробити краї стрижки.
2
Щоб підстригти чубок, зачешіте її в потрібному положенні - так, як ви її зазвичай носите - і зафіксуйте затискачем всі інші волосся, щоб вони не заважали вам в процесі стрижки.
3
Оберіть невелике пасмо чубчика шириною не більше 4 см і розчешіть її, попередньо окропивши водою з пульверизатора. Затисніть пасмо між середнім і вказівним пальцями лівої руки і злегка натягніть.
4
Акуратно зріжте кінці пасма, тримаючи ножиці у правій руці, орієнтуючись на лінію пальців.
5
Не забувайте про те, що сухе волосся коротше мокрих на 1 см. Виходячи з цього, вираховуйте довжину чубчика.
6
Орієнтуючись на довжину стригтися пасма, починайте підстригати решту волосся чубчика. Затискайте пасма між пальцями разом з уже підстриженою пасмом, зрізаючи їх на одному рівні. Якщо чубчик густа, то вам потрібно в першу чергу підстригти її нижній шар, заколовши верхній шар на маківці, а потім розпустити верхній шар чубчика і підстригти його так само, як і нижній.
7
Після того, як вся чубчик буде підстрижена, відкоригуйте філіровочнимі ножицями лінію зрізу, зробивши її красивою і акуратною.
8
Регулярне підрівнювання кінчиків волосся дозволяє позбутися посічених пасом і підтримує здоров'я і ріст волосся. Розчешіть волосся на дві частини з рівним проділом від потилиці до чола. Розчешіть окрему пасмо, затисніть її кінчик між пальцями, так само, як у попередньому випадку, і зріжте зайве.
9
Точно так само продовжуйте зрізати кінчики всіх інших пасом. Наприкінці відкоригуйте довжину волосся - все пасма повинні бути підстрижені на однаковому рівні. Для контролю довжини ретельно розчешіть вологе волосся і натягніть їх по обидві сторони від проділу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xEDSAld812Y