Як вибрати силовий тренажер.

Силові тренування формують рельєф тіла, підтримують тонус м'язів, допомагають позбутися зайвої ваги. Для досягнення результатів необхідно не тільки підібрати комплекс вправ, але і правильно вибрати силовий тренажер.
Інструкція
1
Вирішіть, для яких цілей необхідний силовий тренажер, чи будуть на ньому займатися інші члени вашої родини. Виміряйте, скільки місця ви зможете виділити під домашній тренажер. сходячи їх цього вибирайте комплекс, який задовольнить всі запити.
2
Попросіть консультанта в магазині показати різні тренажери в роботі. Спробуйте самі виконати вправи на основні групи м'язів тіла. Так ви зможете виявити недоліки обраного силового тренажера, зрозумієте, наскільки вам зручно на ньому займатися. Врахуйте, що ви повинні відчувати напругу в м'язах, але не в суглобах.
3
Оцініть якість силового комплексу. Руху всіх частин тренажера повинні бути плавними, природними. Порівняйте роботу декількох представлених в залі магазину тренажерів від дорогих до більш доступних.
4
Придивіться до основних характеристик силового тренажера. Рама повинна бути виконана з листової сталі. Перевірте якість зварних і гвинтових з'єднувальних частин тренажера. Бажано, щоб кабелі і троси були виконані зі сталі і покриті нейлоновою оболонкою. Найбільш зношується частина тренажера - це підшипники. В якісних моделях вони латунні і заповнені маслом.
5
Зверніть увагу на те, як легко можна змінити вантаж в тренажері. В ідеалі бажано, щоб вага можна було поміняти, не встаючи з робочого місця. І чим менше вам буде необхідно робити трансформацій тренажера при виконанні різних вправ, тим зручніше.
6
Дізнайтеся у продавця про додаткові пристосуваннях, таких як, наприклад, петлі і манжети для тренування м'язів рук, стегон, преса. Вони урізноманітнюють домашні тренування. Причому такі доповнення можуть відразу входити в комплект поставки або їх можна буде придбати в міру необхідності.
7
Звертайтеся за покупкою тренажера в спеціалізуються на продажах спортивного обладнання магазини, де розуміються на фізіології людини і техніці виконання вправ продавці допоможуть зробити правильний вибір.