Як побудувати вітряк.

Сьогодні навряд чи хтось стане користуватися вітряком, адже її вже давно замінили сучасні технології та новітнє обладнання. Проте все ж потреба виготовлення подібного роду пристрої виникає. Як правило, вітряні млини використовуються в якості декоративної споруди на дачі або присадибній ділянці, поблизу ферм або інших сільськогосподарських комбінатів і угідь. Млин є красивим декоративним елементом і досить практичною спорудою, де можна зберігати, наприклад, будівельний або садовий інвентар.
Інструкція
1
Проведіть роботи з поглиблення фундаменту. Слід поглибити приблизно на 60-70 см, а потім скласти на місці поглиблення цегляний цоколь. Обшийте цоколь дерев'яними брусками перетином 50 на 100 мм.
2
Зробіть каркас з листів сталі габаритами 80 на 120 і на 270 см. Найкраще зварити з куточка 50 на 50 мм. Обшийте його дерев'яним брусом перетину 40 на 40 мм. По можливості можна на брусах закріпити вагонку за допомогою звичайних саморізів.
3
Встановіть на цоколь сталевий каркас.Покройте деревину всередині і зовні спеціальним просоченням, щоб захистити її від вологи і всіляких погодних явищ. Наносити просочення слід в декілька шарів (перший - грунтовка, два других - лак і основний колір). Утепліть млин зсередини пінопластом і обшийте фанерою.
4
Зробіть з дерев'яних брусів несучу конструкцію даху поверх каркаса. Настелите на кроквяну систему суцільну обрешітку. Для цього можна використовувати що залишилася вагонку. Покрийте обрешітку руберойдом у два шари, потім покладіть будь-який, вибраний вами покрівельний матеріал.
5
Перейдіть до виготовлення гвинта після того, як конструкція млина готова. Візьміть два потужних підшипника кочення і тричвертні вісь.
6
Зберіть лопаті млини. Зробити їх можна із звичайних дерев'яних брусів з перетином 50 на 50 мм, а так само з планок 20 на 40 мм.
7
Скріпіть лопаті за допомогою саморізів і закріпіть вітрової млини, в передбаченому для цього місці.
8
Вітрова млин готова. Молоти зерно в ній, звичайно, не представляється можливим, а от спостерігати за рухом лопатей під час вітру дуже цікаво. Більш того, в даній млині можна влаштувати, наприклад, літній душ або, як уже зазначалося, зберігати садовий інвентар, іграшки і т.д.
9
Втім, можна встановити і жорна, але робити їх самостійно недоцільно, краще придбати кола в господарському магазині, а сообщающее пристрій в автомобільному.