Як провести ювілей.

Ювілей - це своєрідний рубіж у житті, який заслуговує особливої уваги. Тому відсвяткувати його необхідно в урочистій обстановці. Як же провести ювілей, щоб він запам'ятався не тільки ювілярові, але і всім гостям і запрошеним?

Інструкція
1
Одним з найважливіших моментів майбутнього свята, звичайно ж, є організаційна частина. Адже грамотно організоване торжество забезпечить вдале проведення ювілею і викличе тільки позитивні емоції. Для цього краще запросити фахівців з агентства з організації свят. Саме вони підкажуть, допоможуть і самі візьмуться за підготовку ювілею.
2
Разом з організаторами складіть сценарій свята і намагайтеся дотримуватися його під час святкування. Сценарій повинен включати саме ту програму, яка врахує всі побажання і можливості ювіляра, а також запрошених гостей. Необхідно домовитися про те, які музичні номери краще, важливо враховувати в цій справі вік і інтереси гостей.
3
Щоб свято пройшло на високому рівні дуже важливий хороший ведучий, який не буде давати нудьгувати гостям. Він може проводити різні жартівливі конкурси, вікторини. Послугами провідного ви можете скористатися в тих же агентствах, а можете запропонувати цю роль свого родича або знайомого, який володіє достатніми комунікативними та організаційними здібностями.
4
Заздалегідь продумайте поздоровлення і тости, які будуть озвучені на святі. Розподіліть час виступу гостей. Важливо, щоб вони заздалегідь були готові до своїх привітань.
5
Застілля можна влаштувати у вигляді банкету в приміщенні, можна розставити столи на природі, а можна відсвяткувати ювілей на якому-небудь теплоході. Головне, щоб влаштовується свято було до душі самому ювіляру.
6
Якщо свято відбувається в приміщенні, необхідно соответсвтенно оформити його. Прикрасьте його повітряними кулями, плакатами, гірляндами. Також можна поставити по периметру квіти, розставити їх у вази.
7
Запрошувати гостей слід заздалегідь. Можна розіслати красиві запрошення або обдзвонити всіх запрошених. До того ж, слід заздалегідь повідомити, де відбуватиметься святкування, щоб гості могли одягнутися відповідно.
8
Не забудьте про святковий стіл. Дуже важливо продумати святкове меню і сервірування стола.