Як накопичити на квартиру.

Хто не мріє про власну затишній квартирі, але далеко не всі за нинішньої ситуації можуть дозволити собі купити квартиру, заздалегідь не накопичивши на це коштів. Якщо кредитах довіри немає, залишається тільки один спосіб - витратити кілька років, але накопичити на квартиру без чиєїсь допомоги.
Інструкція
1
Почати процес накопичення, варто з розподілу сімейних витрат. Підрахуйте, скільки ви витрачаєте в місяць на покупку продуктів і необхідного одягу, на навчання дитини та розваги по вихідних, а також не забувайте про обов'язкові платежі та інші наявні види витрат.
2
Підсумуйте ваші розрахунки. А тепер відніміть вийшов результат від тієї суми, яка була на початку місяця.
3
Якщо різниця зовсім не значніше, задумайтеся про скорочення ваших витрат. Приміром, закуповуйте продукти оптом, плануйте свою відпустку не в пік розпалу сезону і т.д.
4
Намагайтеся поменше витрачатися на різні ювелірні вироби і модний одяг. Одягатися, звичайно ж, треба, однак замість п'яти пар взуття, можна придбати одну на вихід і одну на кожен день.
5
Визначте суму, яку ви зможете відкладати на квартиру.
6
Не варто відкладати відразу весь вийшов в ході підрахунків залишок. Дуже часто бувають непередбачувані ситуації. І якщо постійно «висмикувати» з накопичувального конвертика на певні потреби, квартирне питання може не дозволятися довгими роками. Тому відкладайте грошові кошти в розумному для вас розмірі.
7
Накопичилася суму ви можете покласти в банк. Краще, якщо це буде валютний вклад. Якщо впевнені у своїх можливостях на ринку, пробуйте свої заощадження вкласти в який-небудь дуже дохідний актив.
8
Якщо у вас є сума на покупку квартири навіть самих мінімальних розмірів, купите її і здайте в оренду. Таким чином, накопичити на квартиру стане ще простіше, з'являться додаткові кошти для вкладення.
9
Продовжуйте таким же способом щомісяця накопичувати і паралельно отримувати додаткові кошти від орендують вашу квартиру.
10
Коли відсутню суму благополучно накопичили, продайте куплену раніше квартиру, додайте і купите ту, яка вас влаштує.