Як збільшити викрійку штанів.

Багатьом з нас хотілося б навчитися професійно шити. Адже це не тільки можливість одягнути красиво і модно себе та членів своєї сім'ї, а й заробити. Сучасні журнали пропонують нам найактуальніші моделі, а якісні тканини можуть зробити зшиті вами речі в рази краще тих, що продаються в магазинах. Однак шиття - справа не така вже й просте, є безліч нюансів, які необхідно освоїти. Розглянемо дане питання на прикладі брюк.
Інструкція
1
Навчіться змінювати розмір викройкіДліну змінюйте і у передніх і у задніх половинок викрійки по трьом коректувальних лініях, нанесеним перпендикулярно часткової нитки. За першим лініях, які знаходяться на 15 см нижче талії подовження робіть на 1 см. За другим лініям, які знаходяться на середині між рівнем висоти сидіння і коліна удлиняйте на 2 см. По третім лініях, які знаходяться під центру між рівнем висоти коліна і нижнім зрізом подовження робіть на 2 см.
2
Також, якщо зріст людини відрізняється від зростання, зазначеного на викрійці, можна порахувати зміни довжини за наступним прикладом. Наприклад, ви змінюєте довжину брюк по викрійці на зріст 160 см на зріст 174 см. Спочатку знайдіть різницю між потрібним ростом і ростом викрійки, в даному випадку вона складе 14 см. Тепер визначте величину коефіцієнта (14: 8 = 1.75). Подовжите викрійку на 1.75 по перших лініях, на 3.5 (1.75 * 2) по другим лініям і на 3.5 за третіми лініях. Само подовження проводите так. Нанесіть по три коректувальні лінії на передню і задню половинки брюк і розріжте викрійку по цих лініях. Розсуньте частини викрійки по лініях розрізів на необхідну величину подовження і наклейте їх на смужки паперу.
3
Збільште ширину ізделіяУвеліченіе ширини брюк по низу. Приміром, ширина брюк по низу у сподобалася моделі 40 см, а вам потрібно 45 см, отже, різниця становить 5 см. Збільшуйте як передню, так і задню половинку на однакову величину (в даному випадку на 2.5 см на кожну половинку). Величину розширення розділіть навпіл, додайте недолік ширини рівномірно у крокової і бокового зрізів (в даному прикладі по 1.25 см). Зміна ширини брюк на рівні коліна розраховуйте по аналогії зі зміною ширини брюк по низу. Поступово прибирайте лінію розширення від рівня коліна до рівня висоти сидіння.