Як зібрати теплову гармату.

Теплова гармата, по суті, є тепловентилятором великої потужності. Таким обігрівачем в мініатюрі є звичайний побутовий фен, яким сушать волосся після купання. Відмінність гармати від звичайного тепловентілятора в тому, що гарячого повітря цей прилад виробляє багато, відповідно приміщення нагрівається дуже швидко.
Вам знадобиться
  • - асбестоцементная труба діаметром 100 мм і довжиною 60 см;
  • - труба з жерсті діаметром 400 мм і довжиною 1 м;
  • - нихромовая спіраль від електроплитки потужністю 2 кВт;
  • - електричний шнур з вилкою на 2,5 кВт;
  • - сталеві смуги товщиною 4 мм і шириною 30 мм;
  • - болти і гайки з різьбою М6;
  • - дриль зі свердлом діаметром 6 мм;
  • - побутової трехскоростной вентилятор з діаметром пропелера 400 мм;
  • - сталева мелкоячеистая сітка.
Інструкція
1
З торців асбоцементной труби, на відстані 50 мм від краю, рівномірно, на однаковій відстані по колу просвердлите по 4 отвори з кожного боку. Ці отвори для кріплення асбоцементной труби всередині труби з жерсті, яка бути кожухом теплової гармати.
2
Відступите від цих отворів ще 50 мм і просвердлите ще по одному отвору з кожного краю асбоцементной труби. Вставте в останні 2 отвори 2 болта М6 різьбленням всередину асбоцементной труби і наживите на них гайки. Це будуть клеми для підключення спіралі.
3
Рівномірно, з невеликим натягом (спіраль не повинна бовтатися на трубі) обмотайте нихромовой спіраллю асбоцементную трубу. Висновки спіралі накрутите на головки раніше закріплених 2 болтах М6. Затягнувши гайки, закріпіть дроти спіралі. Поверх цих гайок на болти надіньте шайби, тоді підключіть і закріпіть іншими гайками електричний шнур з вилкою.
4
Спіраль повинна бути намотана зовні асбоцементной труби, електричний шнур повинен проходити всередині асбоцементной труби.
5
Закріпіть за допомогою 4 сталевих смужок кожен край асбоцементной труби по осі труби з жерсті. По 2 смуги з кожного боку зробіть довші: вони будуть ніжками теплової гармати. Асбоцементную трубу кріпите, змістивши її до одного торця труби з жерсті. З цього боку (тут буде вихід гарячого повітря) на бляшану трубу надіньте і закріпіть болтами захисну сталеву мелкоячеистую сітку.
6
З протилежного боку жерстяної труби вставте і закріпіть побутової трехскоростной вентилятор. Кріпите вентилятор по осі торця жерстяної труби, чи не задовго його всередину її. Все струмонесучі деталі повинні знаходитися на відстані не менше 50 мм від деталей корпусу теплової гармати. Спіраль повинна бути щільно, без провисань намотана на асбоцементную трубу.
7
Увімкніть вентилятор, потім включите спіраль теплової гармати. Змінюючи обороти вентилятора, регулюйте потік і температуру повітря. Ніколи не включайте теплову гармату без вентилятора - вентилятор розплавиться. Вимкнення теплової гармати виробляєте в зворотній послідовності: спочатку відключіть спіраль, коли піде холодне повітря - вимикайте вентилятор.