Як зняти напад остеохондрозу. зняти напад болю в спині.

Остеохондроз доставляє дуже сильний біль, яка з'являється в спині, шиї або інших відділах хребта, що значно погіршує рухливість тій чи іншій області людського тіла. Лікування повинне бути спрямоване не тільки на усунення болю, але і на відновлення хрящової тканини і зняття запалення.
Вам знадобиться
  • - нестероїдні протизапальні препарати;
  • - знеболюючі мазі;
  • - гірчичники;
  • - скипидарна мазь;
  • - кальцій.
Інструкція
1
Прийміть таблетку нестероїдного протизапального засобу - це полегшить ваші страждання. Підійде найз, диклофенак, брав і аналогічні препарати. Якщо вас нудить після таблеток або у вас є в наявності виразка шлунка, то краще зверніться до лікаря, щоб вам призначили уколи або виписали направлення на стаціонарне лікування. Та й займатися самолікуванням все ж небезпечно, препаратів багато, але вибрати самостійно з величезної кількості засобів те, що дійсно підійде зовсім непросто.
2
Нанесіть на хворе місце нестероїдних або скипидарні мазь. Якщо біль обширна, то краще намажте весь хребет. Не забудьте перед застосуванням мазі ретельно вивчити анотацію. Так як засіб проникає в кров, не використовуйте його занадто часто - ви можете отруїтися. Застосування таких мазей вагітним і годуючим жінкам протипоказано без консультації з фахівцем. Якщо ви використовуєте скипидар, то утеплите намазане місце целофаном і ляжте під ковдру для посилення ефективності.
3
Замінити мазь допоможуть звичайні гірчичники. Поставте гірчичник на хребет на 15 хвилин. Це допоможе зняти сильний біль і прогріє хворе місце. Якщо у вас спостерігається подразнення шкіри від гірчиці, краще скористайтеся електричної грілкою. В умовах стаціонару вам призначать физиолечение.
4
Приймайте препарати, що містять кальцій. Якщо напади остеохондрозу трапляються часто, вам допоможе комплексне обстеження, яке виявить точну причину недуги. Не завжди біль в хребетному відділі пов'язана саме з остеохондрозом, причин її появи може бути маса, виявити які здатний лише фахівець. Якщо не лікувати захворювання, воно почне прогресувати, що може призвести до часткової або повної нерухомості тіла.