Як підібрати колір двері і ламінату. чи потрібно підбирати шпалери під колір дверей.

Іноді великий вибір не здається плюсом. Роблячи ремонт у новій квартирі, люди часом не можуть зрозуміти, якому кольору ламінату і міжкімнатних дверей віддати перевагу. Приходячи в спеціалізований магазин, вони остаточно втрачаються. В цьому випадку треба розібратися з вже наявним інтер'єром квартири.
Інструкція
1
Визначтеся спочатку з чимось одним. Почніть, наприклад, з підлоги.
2
Вибирайте колір, відштовхуючись від передбачуваного інтер'єру. Якщо ви купуєте дорогий ламінат (він прослужить близько 15 років, дешевий - значно менше), то має сенс знайти матеріал нейтрального кольору, який підійде під будь-які стіни і меблі. Протягом 15 років ви можливо ще не раз зробите косметичний ремонт. Тому 10 раз подумайте, перш ніж купувати ламінат якогось екзотичного тони. Задайте собі питання: чи буде він доречний в поєднанні з іншим інтер'єром?
3
Шукайте матеріал світлого золотисто-жовтого відтінку. Він буде гармоніювати з будь-якими квітами. Якщо ж вам все-таки хочеться підлогу іншого кольору, пам'ятайте кілька правил. Рудуватий відтінок ламінату не сполучається з «будуарний» відтінками і з квітами води і вимагає якусь риму в інтер'єрі (руде крісло, рудий абажур і т.д.). Темні кольори поєднуються тільки зі світлими меблями, чорний же стать не гармоніює з теплими кольорами. З приводу менш поширених квітів проконсультуйтеся з дизайнерами в магазині.
4
Вибирайте двері, відштовхуючись від відтінку ламінату. На кухні, а так же в передпокої і невеликих кімнатах буде краще, якщо кольору підлоги і двері будуть збігатися. Контрастні відтінки теж мають право на існування, але й тут є два правила. По-перше, контраст повинен бути помітним. По-друге, стать, двері і меблі повинні бути або холодних або теплих кольорів, в іншому випадку поєднання буде дисгармонійним.
5
Виберіть плінтус. Це сполучна ланка між підлогою і дверима, і обійти його стороною не можна. Якщо двері - темна, ламінат - світлий, плінтус можна підібрати, як під один колір, так і під іншою. Якщо навпаки, купуйте плінтус під колір двері.
Зверніть увагу
Використовуйте для підлоги, двері і плінтуса максимум два кольори.
Корисна порада
Якщо у вас є затемнена кімната з вікнами на північ або схід, візуально її можна зробити більш сонячної: для цього знадобиться світлий ламінат і світла дверь.Обично меблі підбирається під колір двері.
Установка дверей повинна проводитися на останній стадії ремонту - тобто тільки після того, як покладений ламінат або інше підлогове покриття. Саме така послідовність дозволяє легко і максимально точно відрегулювати дверне полотно. Таким чином, міжкімнатні двері потрібно вибирати тільки після того, як обраний і покладений ламінат.
Інструкція
1
Досить багато людей хочуть підібрати двері , щоб вони гармоніювали з ламінатом і органічно вписувалися в створюваний стиль приміщення. Для того щоб двері добре вписувалася в дизайн приміщення, її колір не повинен бути «чужим» в інтер'єрі. Обов'язково потрібно подумати про прив'язку до наявних елементам. Двері можуть мати колір підлогового покриття, меблів чи іншого декору кімнати.
2
Досить часто двері і ламінат підбирають практично одного кольору. Найкраще щоб у них була ще й схожа фактура. В результаті все виходить дуже симпатично. Відмінність кольору все-таки може бути, але не більше ніж на пару тонів. Ламінована підлога може бути злегка темніше або злегка світліше, ніж двері. Щоб правильно підібрати колір, можна орієнтуватися за назвою породи дерева. На упаковці ламінату завжди вказується, кольором якої породи дерева він відповідає. Не бійтеся вибирати ламінат і двері одного кольору. Вони не будуть зливатися, до того ж створять прекрасну гармонію між собою.
3
Можна придбати ламінат темного кольору, а двері - більш світлого. Цей варіант також буде приємний. Створився контраст буде виглядати просто незабутньо.
4
Якщо ви хочете екстравагантності, то можете пограти з контрастом. Придбайте двері різко контрастні до кольору ламінату. Однак вони повинні зливатися з кольором стін. Підібрати досить складно, що виглядати це все буде привабливо.
5
Після того, як поєднання підібрані, обов'язково потрібно подбати про вибір плінтуса. Тільки правильно підібраний плінтус може зв'язати в єдиний ансамбль дуже різнорідні двері і підлогу. Він служитиме своєрідною рамою. Можна вибрати плінтус такого кольору як двері , але контрастний до підлоги.