Як відправити гроші через Яндекс.

Однією з сучасних електронних платіжних систем, яка користується популярністю і довірою користувачів, є Яндекс.Деньги. Вона забезпечує швидкість, надійність і зручність відправки електронних грошових коштів і може використовуватися для переказу коштів між гаманцями зареєстрованих у цій мережі користувачів. Також при роботі з Яндекс.Деньги можливе перерахування коштів з/на банківські картки співробітничають з нею банків.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер та інтернет;
  • - електронний гаманець у системі Яндекс.Деньги;
  • - банківська картка.
Інструкція
1
Щоб відправити наявні на вашому електронному гаманці кошти на рахунок іншого користувача, зареєстрованого в платіжній системі Яндекс.Деньги, виберіть відповідну опцію «Переказ грошей». У віконці введіть суму до перекладу і номер гаманця одержувача.
2
Якщо плануєте постійний переклад на адресу цього одержувача, збережіть його контактну інформацію в адресній книзі для полегшення пошуку його даних, щоб надалі не вводити повторно номера гаманця вручну. Натисніть кнопку «Перевести». При здійсненні даної операції з одержувача платежу Яндекс.Деньгами буде списана комісія, яка складає 0,5% від суми.
3
В системі Яндекс.Деньги також передбачена можливість переведення коштів на гаманець електронної платіжної системи WebMoney і назад. Для цього повинні бути строго дотримані наступні умови: ідентифікація рахунку в системі Яндекс.Деньги, наявність атестата не нижче формального в WebMoney, ідентифікаційні дані в обох платіжних системах повинні повністю збігатися. За здійснення переказу між електронними системами платежів стягується комісія, яка складає 4,5%.
4
Якщо необхідно відправити гроші на банківську карту, слід пам'ятати, що Яндекс.Деньги працює з усіма російськими банками і не підтримує роботу з іноземними банками. Можливість виведення грошей із системи Яндекс.Деньги передбачена як переказом на рахунок у банку з допустимостью отримання готівки без відкриття рахунку, так і цільовим перекладом на прив'язану до електронного гаманця банківську карту. Комісія при цьому становить 3% + комісія конкретного банку.
Зверніть увагу
Система Яндекс.Деньги не приймає платежі від юридичних осіб.
Корисна порада
Сума, яку ви переводите на інший рахунок в Яндекс.Грошах, відображається в полі «Сума до отримання» (з урахуванням комісії).