Як навчитися малювати лева.

Леви - одні з найвеличніших і найкрасивіших створінь у тваринному царстві. Вони стали символом хоробрості для багатьох людей. З давніх часів ці тварини стали улюбленою тематикою для багатьох художників.
Інструкція
1
Не поспішайте відразу приступати до малювання. Краще спочатку вивчіть ілюстрації і фотографії, на яких зображені ці благородні тварини. Чим більше деталей і дрібниць ви підметіть на цьому етапі, тим точніше ви зможете їх зобразити на малюнку.
2
Зверніть увагу на пози лева, в яких він найчастіше зображений. Приміром, спокійний лев царствено сидить на невеликий височини, подібно єгипетському сфінксу. Сплячий лев може лежати прямо, поклавши голову на передні лапи, а може повністю завалитися на бік.
3
Вибравши відповідну позу для малюнка, накидайте приблизний силует тварини. Для голови намалюйте еліпс. Передню і задню частини тіла оформите у вигляді кіл. З'єднайте їх двома дугоподібними лініями. Кожну лапу складіть з трьох овальних елементів.
4
На даному етапі голова лева трохи віддалена від тіла. Але для вас немає необхідності малювати шию тварини. З'єднайте ці два елементи за допомогою пишної гриви. Оточіть голову і передню частину тулуба великої округлої фігурою, намальованою за допомогою зигзагоподібної лінії. Таким чином, ви зобразите гриву з виділяються пучками шерсті.
5
У верхній частині голови накресліть два мигдалеподібних очі невеликого розміру. Усередині них поставте маленькі чорні зіниці. Посередині чола проведіть вертикальну лінію. По обидва боки цієї лінії поставте по одній короткій рисці.
6
Проведіть ледве помітні лінії від внутрішніх куточків очей ближче до нижнього краю голови. Об'єднайте кінці цих ліній фігурою, що нагадує сплющене серце. Це буде ніс лева. Додайте до нього ніздрі. Опустіть коротку риску вниз від носа і на її кінці намалюйте широку галочку, вістря якої дивиться вгору. Ця фігура позначить рот тварини. Оточіть ніс і рот лева неповним овалом, вільні кінці якого спрямовані вгору.
7
Користуючись як приклад намальованими раніше допоміжними фігурами, намалюйте лапи лева. Зверніть увагу на те, що на задніх лапах суглоби виглядають більш виразними. На кожній лапі намалюйте по чотири округлих пальця. Додайте леву довгий хвіст у формі букви S. Кінець хвоста злегка затіните.
В'язаний цар звірів - відмінний подарунок, як для дорослих, так і для дітей. Вам знадобляться невеликий шматочок дроту, залишки ниток оранжевого і білого кольорів, шматочок чорного хутра.
Вам знадобиться
  • Скорочення петель:
  • • В.п. - Повітряна петля;
  • • СБН - стовпчик без накиду;
  • • ССН - стовпчик з накидом;
  • • ПС - напівстовпчик
Інструкція
1
З дроту зробіть майбутній каркас лева . З ниток білого кольору наберіть ланцюжок в.п. Пров'яжіть її до середини СБН. З центру ланцюжка наберіть 5 в.п. і далі продовжуйте в'язати СБН плоску трьох пелюсткову деталь. Останні два ряди пров'язуйте без надбавок. У наступних двох рядах необхідно скоротити число петель, це що вийшов «мішечок». По закінченні роботи, що залишилася ниткою, перетяните мордочку. Кінець нитки закріпіть і сховайте.
2
Ниткою оранжевого кольору наберіть з полотна мордочки СБН. В'язати слід зі зменшенням, що б мордочка трохи звужувалася. Провязав необхідну кількість рядів, в'яжіть в зворотному напрямку, пров'язуючи в кожен стовпчик попереднього ряду два стовпчики. Зв'язавши половину голови, вплутаємося каркас. Далі продовжуйте в'язати СБН, в міру необхідності збавляючи їх кількість.
3
Для вушок наберіть ниткою рожевого кольору на голові кілька ССН. Повторіть теж саме помаранчевої ниткою. З'єднайте обидві деталі, провязав ПС. Друге вухо зв'язати аналогічно. Далі зв'яжіть очі і хвіст.
4
Наберіть на підставі голови, кругової ряд з 5-6 ПС. Продовжуйте роботу, обв'язуючи каркас, по мірі необхідності набираючи або збавляючи стовпчики. З хутра зробіть гриву і помпончик на хвіст. Гриву можна або пришити або приклеїти до голови лева .