Як підняти тиск води. гідроаккамуляторов на систему центрального водопостачання.

Якщо вода у водопроводі подається з порушенням технічних норм (з високим тиском), це негативно впливає на водопровідну систему, викликає її руйнування. Високий тиск також робить негативний вплив на побутові прилади, що працюють з водопроводом. При зниженому тиску вода просто не надходить до певних поверхів, побутові прилади знову ж перестають нормально функціонувати і люди відчувають дискомфорт.
Інструкція
1
Якщо ви є власником приватного будинку, який не підведений до системи центрального водопостачання, то все досить просто. Розрахуйте параметри водоспоживання та купіть глибинний насос, відповідний вашим потребам, а також гідроакумулятор (або накопичувальний бак) і встановіть дане устаткування. Не бійтеся так званих гідроударів - вам вони не страшні, так як ви зможете самі регулювати тиск у водопровідних трубах будинку.
2
Якщо ж будинок підключений до системи центрального водопроводу, то виходьте з розрахунку даного будинку, враховуйте при цьому такі нюанси. Проводити самостійно установку системи підвищення тиску води заборонено! Доведеться вступати у взаємодію з Водоканалом. Почніть з направлення їм офіційної заявки, потім складіть разом зі співробітником організації акт огляду систем водопостачання і дочекайтеся висновку про можливість установки додаткових систем.
3
Будьте готові до того, що виникнуть проблеми з установкою насоса для підвищення тиску для окремої квартири (і з сусідами і з Водоканалом). Комунальні системи не розраховані на збільшення навантаження в локальній системі, а тому зміна контуру водопостачання завжди загрожує проривами, а вже тим біліше якщо ви вирішите встановити додатковий насос.
4
Якщо ви живете в багатоповерховому будинку, то ваші дії наступні. Спочатку прочистите водопровідні труби в системі квартири. Якщо це не спрацює, то спробуйте один з нижче наведених варіантів (просто підберіть той, який буде найбільш підходити і за ціною і за технічними характеристиками):
5
Встановіть у себе гідроакумулятор або ж накопичувальну ємність. Цей метод не зовсім зручний за рахунок того, що площа квартири не завжди дозволяє встановити місткий гідроакумулятор, наприклад, на 300 літрів.
6
Встановіть в квартирі насоси побутового водопостачання. Вони автоматичні, мають низький рівень шуму під час роботи, тому являють собою оптимальний варіант для квартири. Фахівці рекомендують встановлювати дані насоси безпосередньо поблизу тих побутових приладів, чия робота безпосередньо залежить від тиску в системі водопроводу.
Якщо у водопроводі недостатнє тиск води, встановіть спеціальну підкачувати станцію. У разі нерівномірного тиску, наприклад, його зменшення при підвищеному вживанні води, встановіть спеціальний гідроакумулятор. У загальному випадку тиск води можна збільшити, збільшивши висоту її стовпа над краном.
Вам знадобиться
  • Вам знадобиться насосна станція, гідроакумулятор з додатковою ємністю, резервуар для води.
Інструкція
1
Збільшення тиску води у водопроводі. Щоб підняти тиск води у водопроводі, перевірте труби, якщо вони засмітилися, поміняйте їх. Якщо ж причина не в трубах, то встановіть насосну станцію. Для цього виріжте шматок труби безпосередньо при введенні водопровідної труби в квартиру. Наріжте різьблення на обрізках труб і вставте насос. Для нормальної роботи апарату необхідно, щоб тиск у водопроводі було не нижче 0,2 атм., В цьому випадку потужності водяній станції буде вистачати для підтримки нормального тиску. Щоб станція працювала в автономному режимі, встановіть датчик тиску і відрегулюйте його на певне значення. Наприклад, станція буде включатися тільки тоді, коли тиск у водопроводі стане нижче 0,8 атм. При використанні станції врахуйте, що при її включенні у сусідів тиск води може впасти до критичного значення.
2
У тому випадку, якщо вода пропадає взагалі, скористайтеся системою з гідроакумулятором. Він являє собою резервуар, в якому розташований датчик рівня води, який спрацьовує, якщо рівень води всередині резервуара падає. До самої ємності приєднаний насос, який включається при відкритті крана. Система продовжує працювати до тих пір, поки є вода в баку. Після того, як у водопроводі знову з'являється вода, резервуар самостійно наповнюється. Перед входом з водопроводу обов'язково встановіть фільтр. При підборі ємності резервуара розраховуйте, що вода в ньому повинна повністю оновлюватися протягом двох діб.
3
Збільшення тиску води в ємності. Якщо є система кран-ємність, для того щоб збільшити тиск води в крані, підійміть рівень води будь-яким способом. Найпростіший вихід - просто долийте води в резервуар. Чим вище буде стовп рідини, тим більше тиск . Другий варіант: підніміть резервуар на узвишшя, з'єднавши його з краном гнучкою трубкою. Тиск води буде прямо пропорційно підйому рівня рідини.