Як скорегувати овал обличчя.

Найбільш досконалою, що не вимагає коректування, вважається овальна форма обличчя. Але як бути, якщо ваш контур далекий від ідеалу? За допомогою косметичних засобів і нехитрих прийомів цілком можливо наблизитися до гармонії.
Інструкція
1
Трикутний тип обличчя - куточки маленької нижньої щелепи знаходяться на відстані набагато меншому, ніж вилиці, лоб не надто високий, але досить широкий. Для того щоб виправити форму, акцентуйте рум'яна на бічних ділянках скул. Зовсім небагато наносите на бічні частини лоба. При вечірньому макіяжі віскі і лоб з боків затіните. Також темний тон використовуйте та на вилицях, затушувавши його до куточків рота. Нижню щелепу зорово збільшіть, завдавши пудру більш світлого тону.
2
Квадратний тип особи - обличчя широке з сильно розсунутими кутами нижньої щелепи. При нанесенні денного макіяжу нанесіть рум'яна під вилиці і розтушуйте їх від вух до куточків нижньої щелепи. Злегка нанесіть рум'яна на верхні куточки лоба, трохи затемнивши їх. Для вечірнього макіяжу накладіть тон потаємні на куточки нижньої щелепи і розтушуйте його в напрямку під підборіддя. Бічні ділянки лоба також затіните, а під вилиці навпаки нанесіть рум'яна світліше, тілесного кольору.
3
Прямокутний тип обличчя - обличчя схоже по контуру на квадрат. Рум'яна також накладайте під вилиці, розтушувавши до куточків нижньої щелепи і рота. Трохи рум'ян не забудьте нанести і на верхню частину лоба і його середину. У вечірній час обробіть темним тоном підборіддя, кути нижньої щелепи, середину і верх чола. Рум'яна накладіть тільки під вилиці і розтушуйте їх до кутів рота.
4
Круглий тип особи - щічки пухкі, підборіддя округлої форми. Рум'яна накладаються під вилицями вертикальними мазками. Вечірній макіяж увазі використання темного тону на скронях, кутах нижньої щелепи, а також на бічних поверхнях щік і чола. Нанесений тон растушуйте однією лінією. Рум'яна накладіть тільки на область скул.
5
Подовжений овал. При цій формі особи може зустрічатися важке підборіддя або дуже високий лоб. Іноді й те, і інше. Для виправлення дефектів нанесіть під вилиці горизонтальною смугою рум'яна. Цим ви зробите обличчя візуально коротше. Використовуючи вечірній макіяж, приховайте масивне підборіддя темним, розтушовані під нижню щелепу тоном. І затемните ним же верхню область лоба.