Як розуміти джаз.

Яку б музику ви не слухали, але про такий музичному напрямку як джаз, швидше за все, чули і не раз. Але багатьом джаз здається дуже чужий, дивною і абсолютно незрозумілою музикою.
Інструкція
1
Але все ж даний стиль є одним з найстаріших музичних напрямів і шанувальників у нього неймовірне безліч. Вам цікаво, чому джаз настільки популярний і як його розуміти? В першу чергу треба сказати, що джаз, як і будь-яке інше напрямок, говорить зі своїми слухачами на універсальній мові музики. А це означає, що він наводить слухачів на виникнення певних думок та емоцій. Щоб зрозуміти джаз спочатку задумайтесь про те, що лежить в основі цієї музики. А його складова - це конфлікт ритму, який створюється віртуозно і з насолодою. При чому не забудьте про те, що це музика афро-американського народу, у якого все ж інший світогляд.
2
В джазової композиції зберігається один і той же метричний пульс твори, при цьому поступово ускладнюються малюнки музичних ритмів, перетинаються з іншими, переплітаються один з одним, але при цьому зберігають цілісність композиції. У цих композиціях повинен бути граунд-біт - це основний ритм джазового твору. Він задається або інструментом, або ударами і притопуванням. Джазова музика підходить для людей романтичних і енергійних, під ці ритми любові і пристрасті можна танцювати, мріяти і закохуватися.
3
Тембр звучання джазового твору швидше за все здасться вам трохи грубуватим. Це скоріше навіть правило, так як джаз сконцентрований на повній протилежності європейської музики - "дерти-тоні" (брудному тоні). Таким чином, не лякайтеся, коли вокаліст повністю йде від ритмів, заданих іншими виконавцями. Джаз - це абсолютно інша музика, зовсім інший світ. Але він нічим не гірше музики інших напрямків сучасної музики. Тому якщо ви все ж зможете зрозуміти і полюбити джаз, то ви зможете пізнати цілий всесвіт!
Одним з найбільш цікавих і яскравих музичних подій початку літа є фестиваль «Садиба Джаз», що проходить в Москві і в Санкт-Петербурзі. У ньому беруть участь російські та іноземні виконавці, а жанр композицій не обмежується тільки словом «джаз».
Інструкція
1
Відвідайте офіційний сайт заходу. Виберіть місто, в якому ви хочете відвідати фестиваль, в Санкт-Петербурзі і в Москві він проходить в різний час.
2
Уточніть дати проведення фестивалю «Садиба-Джаз» в сюжеті вас місті. вони зазначені в правому верхньому куті відкрилася сторінки.
3
Вивчіть програму фестивалю. Різні виконавці виступатимуть протягом двох днів на різних майданчиках, тому якщо вас цікавить конкретна група, знайдіть її в розділі «Програма».
4
Оберіть найбільш підходящу вам категорію квитка. Ознайомитися з доступом на різні майданчики можна в розділі «Купити квиток» на офіційному сайті.
5
Зверніться в квиткове агентство, яке є офіційним партнером фестивалю, вони перераховані у верхній частині розділу «Купити квиток». Майте на увазі, що квитки за зниженою ціною продаються завчасно, в касах у день проведення фестивалю ви зможете придбати вхідні документи за номінальною вартістю.
6
Знайдіть розділ «Як дістатися», посилання на нього розташована в нижній частині сторінки, відповідної конкретному місту проведення заходу. Майте на увазі, що від найближчих станцій метро в Москві до території проведення фестивалю можна дістатися лише наземним транспортом, маршрути вказані на сайті, в Санкт-Петербурзі можна дійти пішки.
7
Ознайомтеся з умовами паркування, оскільки для її здійснення в Москві необхідний окремий квиток, а в Санкт-Петербурзі її виробляють лише на підставі вхідних документів категорії VIP.
8
Візьміть з собою парасолі або дощовики на випадок поганої погоди, засіб від комарів. Допускається пронос на територію проведення фестивалю складних меблів (стільці, столики), пледів і подушок. Врахуйте, що алкогольні напої та вода в скляній тарі будуть вилучені на вході.
9
Приїжджайте до території проведення фестивалю «Узадьба Джаз» завчасно, оскільки на вході може утворитися чергу.