Як встановити аську в мобільний телефон. Як переслати фото по телофону.

ICQ є одним з найбільш затребуваних сервісів миттєвого обміну повідомленнями. Щоб мати можливість спілкуватися навіть далеко від комп'ютера, ви можете встановити ICQ в мобільний телефон.
Інструкція
1
Запустіть в мобільному телефоні веб-браузер. Ви можете використовувати як стандартний оглядач інтернету телефону, так і один з сторонніх. Введіть в адресному рядку адресу сайту розробників програми ICQ для телефону. Прикладами можуть служити icq.com, qip.ru, jimm.org та ін. Знайдіть посилання, відповідальну за скачування програми. При можливості виберіть бажаний набір функцій мобільного додатку і модель телефону. Клікніть по посиланню «Завантажити». На запит телефону про установку нового додатка дайте відповідь позитивно. Зачекайте, поки аська встановиться.
2
Встановити ICQ можна і за допомогою комп'ютера. Запустіть веб-браузер, відкрийте сайт розробників програми ICQ для телефону. Скачайте файл додатка для необхідної моделі телефону.
3
Підключіть мобільний телефон до комп'ютера. Для цього використовуйте usb-кабель, bluetooth-адаптер або ІК-порт. Зачекайте, поки система визначить підключення нового пристрою. Якщо потрібно, драйвер для роботи буде встановлений в автоматичному режимі. За допомогою провідника відкрийте папку мобільного телефону і у відповідний каталог скопіюйте файл програми ICQ. Від'єднайте телефон від комп'ютера і запустіть на ньому завантажений файл. При необхідності дочекайтеся закінчення процесу установки.
4
Для установки програми ICQ за допомогою комп'ютера деяким мобільним телефонам потрібна спеціальна програма для синхронізації роботи. Як правило, вона поставляється в комплекті з самим пристроєм і знаходиться на компакт-диску. Останню версію також можна скачати на офіційному сайті виробника. Встановіть та запустіть програму.
5
Знайдіть пункт «Додатки» і відкрийте його. В панелі огляду знайдіть файл мобільного додатку, виберіть його і натисніть кнопку «Встановити». Дочекайтеся, поки програма інсталює додаток ICQ. Після цього відключіть телефон від комп'ютера і запустіть на ньому додаток.