Як обрізати смородину.

Обрізка кущів смородини - справа непроста. Якщо подивитися на рослину, здається, що там вже дуже багато пагонів і стволиков, але, з іншого боку, як зрозуміти, що саме потрібно вирізати, а що залишити? І коли це краще робити - навесні чи восени? Не мучте даремно, насправді в технології обрізки смородини зовсім немає нічого складного. Просто читайте і запам'ятовуйте.
Вам знадобиться
  • Секатор, садова пила, садовий вар.
Інструкція
1
Обрізку кущів смородини проводите ранньою весною, до того, як прокинуться перші бруньки. Якщо провести обрізку пізніше, рослина втрачатиме багато соку і сильно ослабне, тому якщо ви з якихось причин не встигаєте з ранньої весняної обрізанням, краще відкласти цей захід до осені або наступного року. З самого початку необхідно обрізати старі сухі гілки, а також переплетені і деформовані. Якщо якісь гілки ростуть дуже далеко від чагарнику або лежать на землі, їх також необхідно видалити. Всі ці правила однакові для будь-яких видів смородини: чорної, червоної і білої.
2
Далі технологія обрізки смородини відрізняється. Щоб обрізати чорну смородину, навчитеся відрізняти старі й молоді гілки. Справа в тому, що більша частина врожаю у чорної смородини формується на 2-3 річних гілках, тому ті гілки, які старше 4 річного віку, необхідно видаляти - врожаю на них вже не буде, а сили у рослини вони віднімають. На старих гілках кора набагато темніше, а по товщині вони набагато більше. У тому випадку, якщо кущ не обрізався дуже давно, не вирізують відразу все, що здається вам старше чотирьох років. Обрізку в цьому випадку проводите поетапно, протягом 2-3 років, поступово видаляючи непотрібні гілки і формуючи крону.
3
Видаліть якісь молодих пагонів. Щорічно у смородини приростають молоді пагони, тому якщо в першу обрізку ви видалили тільки самі засохлі і хворі, в наступну весну доведеться зіткнутися з новою проблемою - що ж видаляти тепер? Не варто панікувати, все просто. Щорічно необхідно вибирати 5-7 молодих пагонів, які сильніше і міцніше інших, а всі інші безжально обрізати. Також відріжте верхні частини молодих пагонів приблизно на одну третину. Це дасть можливість паросткам гілкуватися, що збільшить урожай. При обрізанні червоної смородини старі гілки видаляти не варто, оскільки вони плодоносять нарівні з молодими. Просто виберіть 5-6 найсильніших молодих пагонів і стільки ж пагонів постарше, а все інше видаліть.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=i0AMpKkdyAE
Зверніть увагу
Червону і білу смородину ні в якому разі не можна обрізати так само, як чорну, скорочуючи пагони по довжині на третину. Справа в тому, що на верхівках гілок червоної і білої смородини якраз і формується основна частина врожаю, а, обрізаючи їх, ви позбавляєте себе більшої його частини.
Корисна порада
Після обрізки великих старих гілок місця зрізів обов'язково необхідно замазувати садовим варом. Це перешкоджає попаданню в зріз інфекції і сприяє швидшому загоєнню.