Як підібрати колір лінз.

Змінити свою зовнішність сьогодні можна дуже простим і доступним для багатьох способом - надіти кольорові контактні лінзи. Досить часто трапляється так, що придбавши контактні лінзи, люди через деякий час розчаровуються в них, оскільки колір їх очей здається зовсім не таким, як під час примірки в магазині або на упаковці.
Інструкція
1
Щоб залишатися задоволеним своєю покупкою, важливо правильно підібрати колір контактних лінз. По-перше, якщо ви збираєтеся приміряти різні зразки контактних лінз, краще йти в оптику без макіяжу і в одязі нейтральних кольорів. В іншому випадку може вийти так, що ви підберете лінзи, які добре підходять тільки до одного образу, а з іншими варіантами одягу та макіяжу вони поєднуватися не будуть.
2
По-друге, перед тим, як зробити свій вибір, подумайте, які саме лінзи ви хотіли б мати: відтінкові, які просто підкреслять природний колір ваших очей, або кольорові, за допомогою яких можна кардинально змінить тон райдужки, форму зіниці і т.п. Варто відзначити, що ваш вибір на цьому етапі повинен залежати від того, наскільки темний натуральний колір ваших очей. Відтінкові лінзи краще виглядають на темних очах, але можуть підійти і до деяких світлим відтінкам сірого, а кольорові лінзи на темних райдужки виглядають неприродно.
3
Найпростіший спосіб підібрати найкращий варіант відтінку кольорових лінз - відвідати оптику. У великих спеціалізованих магазинах вам можуть запропонувати приміряти різні відтінки, а якщо ви збираєтеся надіти лінзи вперше, підберуть оптимальний матеріал для них. Однак якщо ви не впевнені в тому, що в оптиці вам не запропонують приміряти лінзи, які вже хтось одягав, краще не користуватися цією послугою, оскільки ви можете отримати серйозне захворювання. Крім того, освітлення в магазині може бути досить яскравим, і прийшовши додому, ви виявите, що купили лінзи занадто темного кольору.
4
Більш безпечний і зручний, але не завжди точний, варіант - використання спеціальних комп'ютерних програм. Ви можете спробувати підібрати колір лінз будинку, наприклад, за допомогою фотошопу, проте в цьому випадку не можна бути повністю впевненим, що лінзи такого відтінку взагалі існують. Можна також скористатися різними інтернет-сайтами, що пропонують подібну послугу. Але найкраще звернутися в оптику, де в пам'ять комп'ютера завантажені всі можливі варіанти кольорових лінз, які є у них в наявності мул можна замовити. За допомогою веб камери фахівець завантажить ваше зображення, і ви зможете підібрати для себе підходящі лінзи.
5
При підборі відтінку очей, враховуйте колір свого волосся, шкіри обличчя, вій, брів, одяг, яка є у вас в гардеробі (якщо немає можливості купити відразу кілька пар лінз або нові речі під колір очей).