Як привітати свекра.

Щоб сподобатися, свекрухи, невістки часто згортають гори і проявляють чудеса еквілібристики кулінарного мистецтва і мужності, а до свекра відносяться простіше і без особливого трепету. А дарма! Звичайно, свекор відноситься до невістки набагато терпиміше, але це не означає, що він не заслужив на свій день рожденья схожих старань. Як же зробити йому приємне?
Інструкція
1
Якщо ваша сім'я ще молода, і вам не знайомі смаки й уподобання батька чоловіка, не варто з цього приводу переживати. Чоловікам найважливіше те, яким є вибір його сина, в якій мірі йому ситно, тепло і комфортно. І все, що від вас вимагається, ненав'язливо довести свекру, що вибір його сина вірний. Природно, ви вітаєте його з іменинами, але бездоганна невістка хороша тим, що ніколи не забуває про дрібниці. Якщо ви живете з батьками чоловіка, неодмінно беріть участь в підготовці до святкової вечері. Якщо ви проживаєте окремо від свекрів і ходите до них в гості, захопіть що-небудь з собою до столу. Не варто робити чудеса - вистачить того, що ви приготуєте будь смачне блюдо.
2
Нехай ваші діти візьмуть участь у підготовці до свята. Нехай вони намалюють що-небудь для дідуся чи розучать вітальне вірш. Дочка може взяти участь в оздобленні іменинного пирога написом і потім похвалитися перед дідусем, що це робила. А син може змайструвати для діда фігурку з шишок або паперовий кораблик. Якщо вам подобаються поздоровлення у віршах, приготуйте для свекра урочисту промову і розділіть її по четверостишиям на всіх членів сім'ї. Це запалить у іменинника посмішку і стане прекрасним розвагою для дітей та дорослих.
3
Подарунок можна зробити від усієї сім'ї або від кожного окремо. Малюки можуть подарувати дідусеві свої вірші, малюнки, підписати загальну листівку. Що саме ви вручите, значення не має. Важливо, щоб подарунок був від усього серця і не виявився порожнім дрібничкою. Свекру повинно бути приємно не від сувеніра, а від усвідомлення того, що цей презент вибирали, думали над ним.
Зверніть увагу
Чи не змагайтеся зі свекрухою в мистецтві готування, навіть якщо ви робите це краще неї. Вірніше всього просто доповнити стіл парою власних страв, ніж викликати двоїсті емоції.
Корисна порада
Якщо ви ще не знаєте звичаї і традиції нової сім'ї, не проявляйте зайвої ініціативи і не вносите свій статут у чужий монастир. Але відсиджуватися теж не треба. Запропонуйте свою допомогу або варіанти проведення свята. Ви повинні продемонструвати, що відбувається вам не байдуже, і не виглядати надто настирливою.