Як дізнатися ім'я материнської плати.

Ім'я материнської плати, як і будь-якого технічного пристрою, - це його модель. Вона зазвичай вказується на самій платі у вигляді сполучення букв і цифр, а також на упаковці виробу. У деяких ситуаціях треба точно знати модель материнської плати - наприклад, при оновленні BIOS, пошуку драйверів для компонентів материнської плати і в інших випадках.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» і виберіть пункт «Виконати». Введіть в область вікна «Виконати» команду dxdiag і натисніть Enter на клавіатурі. Таким чином ви відкриєте вікно утиліти DirectX, яка збере інформацію про комплектуючих комп'ютера і виведе її на екран.
2
В основній вкладці «Система» вказані головні параметри комп'ютера - його ім'я, встановлена операційна система, дата і час, і інші параметри. У графі «Виробник комп'ютера», а також «Модель комп'ютера» ви знайдете ім'я материнської плати - її модель.
3
Модель материнської плати можна подивитися, зайшовши в BIOS материнської плати комп'ютера. Для цього потрібно відразу після включення натиснути кнопку Del (на деяких комп'ютерах це можуть бути кнопки F2 або Esc).
4
Існують сервісні програми, які також можуть зібрати і вивести на екран необхідну інформацію, такі як Everest, SiSoftware Sandra, Bios Agent та інші. Їх можна легко знайти в інтернеті і встановити на комп'ютер, приміром, на порталі soft.ru або softodrom.ru. Встановіть додаток на системний диск комп'ютера і запустіть його. Утиліта видасть всю інформацію про комплектуючих ПК.
5
Також повний опис комплектуючих повинно бути вказано в гарантійному талоні на комп'ютер, який вам повинні були видати при покупці. Якщо ви не впевнені в моделі вашої материнської плати, не варто оновлювати BIOS, це може привести до поломки плати.