Як вибрати плазмові панелі.

Коли ви вирішуєте купити плазмову панель, то стикаєтеся з певними труднощами при наявності великого вибору. Щоб придбати ту панель, яка підійде саме вам, потрібно точно знати критерії відбору.
Інструкція
1
Розмір діагоналі вимірюйте в дюймах, так як це вважається традиційною мірою при виборі плазми. Панелі діляться, виходячи з цього показника, на три категорії: менше 40 дюймів, від 41 до 49 дюйма і більше 50 дюймів. Найбільше на ринку представлено дисплеїв другої категорії. Їх роблять практично всі відомі компанії-виробники. Найчастіше можна зустріти панель з діагоналлю 42 і 43 дюйма. Панелі менше 41 дюйма ви зустрінете не так часто, так як виробництво їх не представляє великої вигоди для компаній, а споживачі не бажають купувати маленьку плазмову панель.
2
Дозвіл вибирайте за кількістю пікселів. Чим воно вище, тим краще згодом буде «фактура» картинки на дисплеї. Пікселів повинно бути якомога більше. Однак остаточне якість зображення залежить від методу його формування (прогресивна чи черезстрочная розгортка). Чи не переоцінюйте роль цих показників, так як вони не є визначальними при виборі плазмової панелі. Зазвичай на моделі вказуються максимальні значення контрастності і яскравості, але далеко не всі реальні. Просто прийміть їх до уваги, але грунтується при виборі, оцінюючи інші якості.
3
При перевірці показника портів і роз'ємів зверніть увагу на можливість підключення до вашого потенційного дисплею акустичних систем, а також комп'ютера та інших пристроїв. Мінімальна комплектація портами і роз'ємами - це наявність SCART, RGB (або S-Video), Y/C, оптичний вихід каналів звуку. Завдяки наявності цих виходів гарантується покращена якість зображення і звуку.
4
Вибирайте таку модель плазмової панелі, яка володіє найбільшою кількістю квітів, щоб картинка здавалася більш реалістичною. Максимальна кількість кольорів на даний момент становить понад 68 мільярдів. Панель повинна підтримувати, як мінімум, основні колірні системи (NTSC, PAL, SECAM), але буде краще, якщо вона може читати та інші.