Як відзначати друзів в Моєму світі.

У соціальній мережі «Мій Світ» існує інструмент, що дозволяє відзначати друзів на фотографіях. Після його застосування користувачам стає доступна підказка, що з'являється при наведенні мишкою на зображеного на фото людини.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет, браузер, аккаунт у соціальній мережі «Мій Світ».
Інструкція
1
Відзначати друзів в «Моєму Світі» можна в альбомах при перегляді фотографій. Спеціально для цього під кожною фотографією в галереї є кнопочка «Відзначити друзів». Після натискання на цю кнопку на поточній фотографії в галереї з'являється інтерактивна рамка. Усередині цієї рамки знаходиться поле, призначене для виділення знайомої людини на фотографії; весь інший фон за межами рамки, затемнюється для зручності вибору. Рамку для позначки можна пересувати по фото, захопивши її утримуванням лівої клавіші мишки. В куточках і посередині кожного боку кордону рамки на фотографії розташовані інтерактивні мітки, захопивши які користувач може розширити, звузити рамочку або змінити її висоту.
2
Щоб відзначити одного на фотографії в «Моєму Світі», достатньо натиснути на кнопку «Відзначити друзів», захопити що з'явилася рамку і перенести її на друга, якого користувач хоче відзначити на фотографії. Після чого потрібно підігнати її кордони, щоб зазначений людина потрапила в рамку повністю, і натиснути на кнопку «Зберегти». При збереженні з'являється спливаюче віконце, в якому користувач може швидко вказати одного, вибравши його зі списку або ввівши його ім'я.
3
Після збереження імені зазначеного одного в соціальній мережі «Мій Світ» на фотографії з'явиться рамка з підписом. Вона з'являється при наведенні на зазначену ділянку. Якщо друг, зазначений на фотографії, був обраний зі списку, то ім'я в підписі буде посиланням на його особисту сторінку.
Зверніть увагу
У деяких випадках кнопка «Відзначити друзів» недоступна. Таке можливо на фотографіях, на яких зображений тільки один чоловік.
Корисна порада
Коли учасника соціальної мережі хтось відзначає на фото, ця фотографія автоматично додається в альбом цього користувача «Мене відзначили на фото».