Як підігріти дизельне паливо. підігрів дизель фільтра зробити сам.

Справжні випробування для дизельних двигунів починаються в морози, особливо коли температура повітря опускається нижче -25 ° С. Солярка стає густою і вже не може рухатися по паливній системі. На Крайній Півночі і в Сибіру накопичений великий досвід експлуатації в зимовий час дизелів.
Інструкція
1
Причина «замерзання» дизеля - це неякісне паливо, в якому підвищено вмістом сірки. Через неї швидко забивається фільтруючий елемент. Якщо двигун на вашій машині «заглох» в місті, це не страшно - викличте евакуатор. Якщо поломка сталася за містом, уже можна чекати серйозних неприємностей. У даній ситуації дійте по можливості швидко, так як запустити холодний дизельний двигун досить сложно.Еслі у вас є з собою відро, то прокип'ятіть паливний фільтр і трохи дизельного палива. Ця процедура допоможе прибрати парафін і відновить пропускну здатність паливного фільтра. Після цього залийте в каністру або пластикову пляшку підігріте паливо і ємність закріпіть в районі двигуна. Від'єднайте паливну магістраль і опустіть її в ємність. Використовуючи даний метод, ви забезпечите безперебійне надходження вже підігрітого палива. Щоб проїхати 50-70 км, достатньо 5-10 літрів «соляри».
2
Знайдіть шматок трубки (любой), можна навіть використовувати кулькову ручку. Вимкніть від фільтруючого елемента паливні патрубки і за допомогою трубки і хомутів з'єднайте їх. Паливо проходитиме повз фільтра, в системі буде постійний тиск, і дизель буде працювати без перерв досить довго.
3
Звичайно, ця операція не дуже безпечна для паливної системи, може вплинути на працездатність паливного насоса і розпилювачів форсунок. Але з двох зол (ремонт паливної апаратури або свій власний «ремонт») потрібно вибирати менше. Проте якщо у вас на машині дизельний двигун, то варто заздалегідь купити підігрівач дизельного палива. Вони бувають різних видів. Підігрівач забезпечить необхідну пропускну здатність фільтра, так як він допомагає знижувати в'язкість палива, зменшує утворення нафтових парафінів. Вмонтуйте його на корпусі фільтра, підключіть до бортової електромережі машини. Залежно від температури на вулиці розігрівайте фільтр 5-10 хвилин.
Зверніть увагу
Мешканці півночі в сильні морози на ніч взагалі не глушать техніку і пропускають через паливні баки різні труби і змійовики, по яких проходить гаряча вода (з системи охолодження) або вихлопні гази.
Один з найбільш зручних і продуктивних варіантів для життя, це дизельний двигун. Дизельне паливо має масу переваг. Однак разом з тим, воно вкрай негативно реагує на низькі температури.

Скажімо навіть не на низькі, а на дуже низькі. Справа в тому, що починаючи від -20 градусів за Цельсієм, в ньому починають утворюватися желеподібні пластівці. Цей факт робить роботу двигуна практично неможливою. Так як пластівці забивають паливні фільтри, подача гарячого зупиняється, як і робота самого двигуна. Що ж робити в подібній ситуації, як завести дизель у мороз?

Справитися можна різними методами. Зазначимо, що кожен з методів по-своєму негативно впливає на роботу двигуна при частому використанні.

  1. Використання ефіру. Якщо заводити двигун не на звичному дизельному паливі, а на ефірі, то він заробить. Коли ж двигун сам нагріється, то можна буде залити дизель і продовжити роботу. Проблема в тому, що ефір погано впливає на корпус двигуна, створюючи агресивне середовище. Тому його часте використання вкрай не бажано.
  2. Використання антифризних рідин. Цей метод має масу обмежень, і високий витратний потенціал. Тобто, рідини самі по собі дорогі, а при зниженні температури на кілька пунктів, вже не дієві.
  3. Також завести дизель у мороз може допомогти окріп. Бак з паливом просто обдають гарячою водою, нагріваючи паливо, і двигун починає нормально працювати. Проблема в тому, що перепад температур також згубно діє на матеріал двигуна.

Самим адекватним вирішенням проблеми, безумовно, стали автономні передпускові нагрівачі палива. Ці невеликі пристрої, які живляться від акумулятора, нагрівають паливо, яке надходить в робочу камеру, тим самим усуваючи проблеми застигання палива. Пристрій звичайно не дешеве, однак, воно саме адекватне і коректне на сьогоднішній день.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=j_ywaF6_XJE