Як відкрити образ диска mdf.

Файли формату mdf/mds зустрічаються, коли необхідно запустити образ диска, і одного з них недостатньо, необхідно мати обидва файли, один більшого розміру, другий - зовсім маленький, інакше у вас нічого не вийде.
Вам знадобиться
  • ПК з встановленою програмою для читання образів - Alcohol 120%, daemon Tools або UltraIso
  • Два файлу, що містять образ диска - mdf і mds
Інструкція
1
Щоб запустити образ диска цього формату, скористайтеся спеціальним програмним забезпеченням, наприклад, дуже популярним Daemon Tools. Після установки цієї програми на свій комп'ютер ви зможете знайти її в треї. Вона з'являється там при автозавантаженні, так що кожен раз збираючись завантажити образ диска, вам не доведеться знову і знову запускати для цього необхідну програму. Для того, щоб відкрити файл mdf, наведіть мишу на значок Daemon Tools, натисніть праву кнопку миші і виберіть пункт CD/DVD-ROM, далі монтувати образ, після чого знайдіть необхідний вам файл і натисніть відкрити. Образ диска завантажиться у віртуальний привід, який ви можете знайти в папці мій комп'ютер. Одним з додаткових переваг цієї програми є те, що вона має Lite-версію, яка абсолютно безкоштовна.
2
Гідною альтернативою цій програмі вже довгі роки служить Alcohol 120%. Ви можете використовувати цю програму і в тому випадку, якщо ваш комп'ютер недостатньо потужний - ця програма не завантажується в трей і споживає менше пам'яті, ніж Daemon Tools. Для того, щоб відкрити файл mdf, встановіть цю програму собі на комп'ютер і запустіть її. На жаль, це умовно-безкоштовна програма і після закінчення пробного періоду вам буде запропоновано її активувати. Без цього Alcohol 120% працювати не буде. Запустивши програму, зверніть увагу на нижню панель, в якій ви помітите список віртуальних приводів. Виберіть один з них, наведіть на нього мишу, клацніть по ньому правою кнопкою миші і натисніть на пункт змонтувати образ. Після цього знайдіть файл формату mds, т.к. для завантаження mdf монтувати доведеться саме його, відкрийте його, після чого відбудеться завантаження образу диска.
3
Ще одна програма, що володіє такими ж функціями - це UltraIso. Вона в першу чергу призначена для редагування образів диска, але з її допомогою також можна і запускати їх. Для цього після установки зайдіть в програму, виберіть у верхній панелі пункт інструменти, клацніть по ньому, і в меню натисніть монтувати у віртуальний привід. Виберіть потрібний вам файл, натисніть відкрити, після чого образ диска завантажиться у віртуальний привід.