Як розпалити деревне вугілля. стартер для розпалювання вугілля своїми руками.

Всім хороші деревні вугілля для відпочинку біля мангала з шашликом - час приготування страви суттєво зменшується, а шкідливі смоли, які утворюються при горінні дров, не потрапляють на продукти. Місця вугілля займає значно менше, ніж поліна, тільки зберігати його потрібно в сухому місці.
Вам знадобиться
  • - рідина для розпалювання;
  • - суха суміш для розпалу;
  • - сірники або спеціальна запальничка;
  • - хутра для розпалювання;
  • - сухі тріски.
Інструкція
1
Рідина для розпалу деревного вугілля досить популярний засіб у любителів барбекю. Для виїздів на природу вибирайте рідина в яскравій пляшечці або з помітною етикеткою, щоб не втратити її в траві - не залишайте такі речі в лісі, дотримуйтесь правил протипожежної безопасності.На дно жаровні укладіть рівний шар вугілля і полийте його рідиною для розпалювання. На три кілограми вугілля піде приблизно 250 мл засобу. Потім складіть вугілля пірамідкою, збризніть ще раз, трохи почекайте, поки пари запальною суміші не підуть, і підпаліть спеціальної запальничкою з носиком або туристичними сірниками. Якщо немає ні того ні іншого, то щипцями для вугілля затисніть палаючу серветку і їй розпаліть піраміду.
2
Коли вугілля дійдуть до потрібної кондиції, щоб на них можна було смажити м'ясо (на це йде 30-40 хвилин), до цього часу і пари рідини для розпалювання іспаряются.Чтоби все-таки не принюхуватися з сумнівом до шашлику, надайте йому особливий аромат за допомогою маленьких полін або трісок яблуні, виноградної лози або вишні, покладених поверх деревного вугілля.
3
Суха запальна суміш значно зручніше - вона не витече з пляшки в сумці або багажнику, ви не проливаєте її на одяг і руки, користуватися нею простіше. Таблетки або кубики такої суміші, краще на основі парафіну, покладіть в основу піраміди з деревного вугілля і подожгіте.Еслі ви часто користуєтеся мангалом, то придбайте собі стартер, для швидкого розпалювання вугілля без хімії. Невелика порція палива розгорається в череві цього пристосування, висипається в жаровню, а від цих вугілля дружно займаються вогнем і решта.
4
Для зародження вогню потрібне повітря, але довго дути на вугілля, стоячи над мангалом, не корисно для здоров'я і не завжди ефективно. Купуйте спеціальні хутра для розпалювання, вони дуже зручні, легкі, стильно виглядають і коштують недорого, близько п'ятисот рублів. У них мається металевий неплавкий наконечник, дерев'яна основа і петля для того, щоб повісити хутра збоку на гачок конструкції мангала.
5
Якщо ж абсолютно ніякого з цих коштів ви з собою не взяли, то розпаліть вугілля старим перевіреним способом. Знайдіть сухі гілочки, тріски, кору дерев, папір, серветки, картонну упаковку від якого-небудь продукту і покладіть все це в підставі пірамідки з вугілля. Підпаліть цю купку сірниками. Повільно, але вірно деревне вугілля розгориться, і без шашлику ви не залишитеся!
Зверніть увагу
Приготовлена на вугіллі їжа, розпалених за допомогою рідини для розпалювання, не міняє свої смакові якості. Використання рідини для розпалювання. Використовувати рідину для розпалювання легко і просто! Кропимо дрова чи вугілля рідиною, чекаємо 2-3 хвилини і поджигаем.
Корисна порада
Для швидкого розпалювання будь-якого виду твердого палива (дрова, вугілля, брикети тощо) дуже зручно використовувати спеціальну рідину, випущену на основі рідких парафінів. Остерігайтесь підробок! Справжня рідина для розпалу виготовляється на основі парафінів за спеціальною технологією, не має запаху, горить довгим рівним полум'ям без кіптяви.
Літні місяці - час не тільки для відпусток, а й для відпочинку на природі. Зазвичай це супроводжується приготуванням шашлику або барбекю. Однак навіть у деяких людей з досвідом розжиг вогню в мангалі викликає труднощі. Насправді, в цей справі немає нічого складного. Досить пам'ятати лише кілька основних моментів.
Вам знадобиться
  • - мангал;
  • - вогнище для вогню;
  • - папір;
  • - рідина для розпалювання;
  • - газовий пальник .
Інструкція
1
У всіх своїх варіаціях мангал представляє собою металевий ящик. Добре, якщо в комплекті з мангалом присутній і спеціальний осередок для вогню - невелика ємність з отворами для розпалювання. Це спростить вам задачу. В крайньому випадку, можна обійтися взагалі без нього. Його можна зробити і самостійно з великою консервної банки, до якої треба видалити кришку і дно, а в стінках вирізати отвори. Покладіть вогнище в мангал, на дні вогнища треба розмістити папір, а зверху покласти маленькі шматочки спеціального вугілля для мангала або дрібні друзки. Через отвори в осередку підпаліть папір. В ідеалі вогонь загориться відразу. Коли вогонь перекинеться з паперу на вугілля, і той розгориться, приберіть вогнище. Робіть це обережно, так як від вогню банку нагріється.
2
У випадку, якщо вугілля або тріски не горить, можете скористатися рідиною для розпалювання. Купіть її в магазині заздалегідь. Уважно озирніться, щоб виключити присутність відкритого вогню поруч з вами, щоб рідина не загорілася і не стався вибух. Акуратно бризніть рідиною на вугілля. Зазвичай на 500 грам вугілля потрібно близько 70 мілілітрів для розпалювання. При використанні більшої кількості їжа може придбати неприємний присмак. Після цього складіть вугілля невеликої пірамідкою. Піднесіть до нього запалений сірник. За своїм бажанням при розпалювання за допомогою рідини ви можете використовувати вогнище, але зазвичай він не потрібно.
3
Якщо ви розпалюєте мангал на вітрі, це може перешкоджати розгоранню вогню. Спробуйте скористатися портативної газової гарелкой у вигляді балончика. Тримайте її запаленою, поки вугілля не почне горіти. В цьому випадку, вітер не буде миттєво задувати вогонь. При використанні цього методу дотримуйтесь правил безпеки. Вугілля також краще взбризнуть рідиною. Це прискорить його загоряння.
Корисна порада
Постарайтеся знайти безвітряної місце.