Як використовувати Малавит.

«Малаві» - це препарат на основі натуральних компонентів, що допомагає впоратися з бактеріальною інфекцією, вірусним захворюванням, хворобами ЛОР-органів і ротової порожнини. Крім того, він може використовуватися в комплексному лікуванні дерматиту, артриту, невралгії та інших недуг.
Інструкція
1
«Малаві» має протинабрякову, протисвербіжну та протизапальну властивості. Препарат ефективний завдяки активним компонентам, що входять до його складу. До них відносяться іони срібла і міді, муміє, екстракти лікарських рослин і молочна кислота. Найкраще дію «Малавита» проявляється при свіжих травмах і гострих процесах, однак в комплексному лікуванні він здатний впоратися навіть з хронічними захворюваннями.
2
Для лікування гінекологічних захворювань (бактеріальний вагіноз, вульвовагініт і т.д.) використовуйте заздалегідь приготований розчин «Малавита». Дві чайні ложки препарату вилийте в склянку води і ретельно все перемішайте. Проведіть туалет зовнішніх статевих органів, після чого виконайте спринцювання. Курс лікування становить 10 днів по 2 процедури. Після закінчення терапії здайте контрольні аналізи.
3
При неефективності проведеного лікування спробуйте наступну терапевтичну схему. Змочіть марлевий тампон розчином «Малавита» і введіть його в піхву. Найзручніше проводити процедури на ніч, так як витягати тампон можна не раніше, ніж через 5-6 годин. Незважаючи на те, що поліпшення вже через кілька днів, необхідно провести повний курс лікування, що включає в себе 10 процедур.
4
Для лікування отиту розчиніть 5 крапель «Малавита» в чайній ложці теплої кип'яченої води. Змочіть приготованим розчином ватяну турунду, злегка відіжміть її, після чого введіть в слуховий прохід. Проводите процедуру 4-6 разів протягом дня до повного одужання.
5
Для лікування гаймориту промивайте ніс розчином «Малавита». Додайте в стакан води 20 крапель ліки, ретельно розмішайте рідина і введіть по 2-3 мл розчину в кожну ніздрю. Не закидайте голову, рідина повинна витекти назад. Проводите процедуру 2-4 рази на день протягом тижня.