Як підключити телевізор до супутника.

Цифрова якість супутникового телебачення сильно відрізняється від традиційного ефірного. Крім того, у абонента є можливість одночасно з тв програмами приймати і пакети високошвидкісного інтернету. Це все можливо робити в будь-якому місці, де є зона покриття супутника. Однак і це ще не все - в місцях, де недоступна не тільки дротова, але і бездротовий зв'язок, установка двосторонньої антени (прийом-віддача) дозволяє без труднощів спілкуватися з усім світом.
Вам знадобиться
  • - супутниковий ресивер.
Інструкція
1
Оберіть телевізійного провайдера, сигнали якого ви маєте намір приймати. Він повинен віщати з супутника, який доступний для прийому у вашій місцевості. Це можна визначити на офіційному сайті компанії або на порталах за адресою www.lyngsat.com або www.flysat.com. Визначте діаметр приймального дзеркала супутникової антени і діапазон конвертера - Ku (лінійний або кругової) і C-band. Ці дані також можна визначити на даних сайтах.
2
Підключіть коаксильной кабель до штекера конвертера, стежте щоб «екран» не мав контакту з центральною жилою. На його кінець поставте спеціальний F-коннектор. Вимкніть з розетки супутниковий ресивер. Підключіть до його гнізда LBN in другий кінець кабелю, а антенне гніздо до антенного штекера телевізора. Крім цього, до телевізійного приймача тюнер можна підключити за допомогою «тюльпана», HDMI виходу і роз'єму S-відео.
3
Увімкніть ресивер і налаштуйте на телевізорі ДМВ канал, де надалі транслюватиметься супутникове телебачення. Перемикання програм на ньому буде можливе тільки з пульта ДУ тюнера або кнопок на передній панелі. На екрані телевізора з'явиться заставка ресивера.
4
Натисніть на пульті або панелі кнопку «Меню». Виберіть вкладку «Антена», «Налаштування пристроїв», «Супутники» або подібне. Визначте кнопками вправо або вліво назву настроюваного супутника, якщо його немає, то введіть його назву на вкладці «Редагувати». Виберіть його. Внизу вікна налаштування будуть стояти: 0% - потужність сигналу, 0% - якість.
5
Визначте напрям на супутник. Для цього зайдіть на сайт http://www.dishpointer.com. У рядку пошуку введіть назву вашого міста чи його географічні координати. На що з'явилася карті, виберіть точне ваше місце розташування і клацніть по ньому. Нижче рядка пошуку, в випадає вкладці, виберіть настроюється супутник. Клікніть на ньому. На карті з'явиться зелений вектор, який буде вказувати напрям на сателіт з вашого місця. Крім того, внизу карти будуть дані: Elevation (кут місця або кут нахилу антени, в градусах), Azimuth (азимут, в градусах), LNB Skew (поворот конвертора: «-» проти годинникової, «+» за годинниковою стрілкою, в градусах ).
6
Візьміть компас і поверніть супутникову антену в цьому напрямку. Встановіть приблизно кут її нахилу. Почніть сканувати горизонт, переміщаючи її вліво, а потім вправо. Після кожного проходу, піднімайте або опускайте антену на один градус. Поява сигналу буде помітно на змінах рівнів потужності та якості у вікні налаштування на телевізорі. Досягніть максимального значення і зафіксуйте антену. Проскануйте супутник ресивером і збережіть тв канали.