Як позбутися від хімії на волоссі.

Після хімічної завивки волосся результат не завжди збігається з очікуванням. Адже кучері йдуть не всім, та й волосся після хімії вимагають особливого догляду, який не кожна жінка може їм забезпечити. Позбутися від хімії допоможуть способи, що зберігають не тільки довжину волосся, але і їх красу.
Інструкція
1
Позбутися в один момент і назавжди від хімії неможливо, якщо звичайно не зістригти волосся. Зате можна або злегка розгладити волосся, або ж на певний час повністю випрямити їх.
2
Щоб не нашкодити і так ослабленим волоссю, використовуйте професійні засоби для розгладження волосся. Їх можна придбати в салонах краси або ж купити через інтернет. Нанесіть такий засіб на волосся як звичайну фарбу, і, по закінченню зазначеного часу, ретельно змийте. Бажано його застосовувати в комплексі з розгладжують шампунями і бальзамами. Ефект від такої маски не надто тривалий, але волосся на якийсь час випростовується.
3
Коли немає можливості купити професійний засіб, скористайтеся праскою для випрямлення волосся. Такий утюжок можна придбати в будь-якому магазині побутової техніки або ж в салоні засобів по догляду за волоссям. Візьміть пасмо волосся, затисніть її між пластинами прасування. Далі проведіть ними вниз по всій довжині волосся. Так, пасмо за пасмом, випряміть все волосся. Даний спосіб випрямлення волосся ефективний, хоча, при підвищеній вологості, ваші волосу можуть знову завіться. Врахуйте, що після дощу або миття голови волосся знову перетворяться в кучері.
4
Якщо ви всерйоз налаштовані позбутися ненависних кучериків, зробіть кератинове випрямлення. Таке випрямлення тримається до 4 місяців. Суть процедури в тому, що волосся покривають кератиновим складом, а потім кожне пасмо випрямляють праскою. Під дією високої температури білок на волоссі згортається і закриває лусочки, після чого волосся не закручуються і виглядають блискучими і здоровими. Така послуга дорога і проводиться з певною періодичністю.
Зверніть увагу
Перш ніж робити хімічну завивку, добре подумайте. Зробити завиті локони з прямого волосся легко, а от позбутися від кучериків куди складніше.