Як виготовити піддон.

Піддон - один з найважливіших елементів душової кабінки. Найпростіше рішення проблеми - купити піддон в магазині сантехніки. Ну а що робити, якщо його розміри виявилися більше або менше, ніж душова? Відповідь напрошується сам по собі: піддон можна зробити самому.
Інструкція
1
При вже наявної душовій кабінці почніть робити піддон з того, що визначите місце для зливу. Сам слив представляє спеціальне коліно, поєднане з каналізаційною трубою через отвір в заглушці діаметром приблизно 110 мм. Шов навколо отвору доцільно обробити силіконовим герметиком.
2
Після установки зливу вирівнюєте підставу душового піддону, використовуючи саморозтікається ровнітель. Після того як ровнітель висох, укладаєте на нього екструдований пінополістирол, який одночасно є утеплювачем статі і засобом, що оберігає його від капілярного підсосу.
3
Якщо ви встановлюєте піддон на міжповерхових перекриттях, вам буде потрібно встановити гідроізоляцію. Для цієї мети цілком підійдуть поліетиленова або бутил-каучукова плівка. Пенополістрол можете наклеювати на підставу піддону плитковим клеєм. Перед тим як ви приступите до заливання стяжки в піддоні, залиште навколо зливу невеликий простір. Потім після виставлення рівня зафіксуєте алебастром слив, укладіть штукатурну сітку і починаєте заливку.
4
Через три дні після того, як стяжка схопиться, для більш надійної гідроізоляції по краях, кутах і стиках встановіть фіброрезіну. Вам залишається зробити бортики для піддону з силікатної цегли, обернути їх штукатурної сіткою і обштукатурити по методу Кнауф Унтерпутц. У душовій кабінці на дачі піддон ви можете встановити прямо на грунт, викопавши для нього поглиблення відповідної конфігурації.
5
Інший варіант - ваш піддон знаходиться на невеликому фундаменті з каменів або стовпчиків. Все це допоможе вам уникнути розмиву грунту біля піддону. В сучасних душових кабінках ви можете зустріти плоскі піддони, вірніше це звичайний підлога з гідроізоляцією і зливним отвором в центрі. Такий варіант ви також можете використовувати при обладнанні своєї душовою.