Як знайти людину на ім'я і місту.

Дуже часто ми втрачаємо зв'язок з людьми, які були нам колись дороги: родичами, друзями, товаришами по службі або колишніми коханими. Час стирає всі образи і залишає лише хороші спогади. Але часто при цьому втрачаються всі контакти, що дозволяли підтримувати відносини з людиною. У такій ситуації буде незамінна всесвітня павутина, що надає безліч можливостей для пошуку людей.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт «Вконтакте». Натисніть на кнопку «Пошук», розташовану вгорі в синьому полі. Виберіть категорію пошуку «Люди». Введіть ім'я та прізвище людини в рядок пошуку. Система видасть вам певну кількість користувальницьких сторінок. Щоб полегшити пошук, введіть у фільтрі, розташованому з боку сторінки, країну і місто, в якому проживає людина, яку ви шукаєте. Якщо у вас є ще якась інформація, використовуйте фільтр ще раз, щоб максимально зменшити кількість знайдених варіантів. Якщо вам невідомо більше ніяких даних, починайте переглядати користувальницькі сторінки. При певному везінні ви швидко дізнаєтесь людини по фотографії.
2
Скористайтеся іншими ресурсами, за допомогою яких можна знайти людину. Це такі сайти, як «Однокласники», «Місце зустрічі», «Сто друзів», «Світ тісний», «Ваші сусіди» та інші. Якщо ви шукаєте товариша по службі, скористайтеся такими сайтами, як «Пошук по службі по всій країні», «Солдат», «Товариші по службі», «Служили», «Однополчани», «В армії», «Еполети» і «погранец». Зверніть увагу на сайт національного телепроекту «Жди меня»: на ньому ви не тільки можете розмістити пошуковий запит щодо цікавить вас людини, але і подати заявку на участь у зйомках самої програми, що підвищить ваші шанси на успіх.
3
Знайдіть в інтернеті місцевий форум того міста, в якому живе цікавить вас чоловік. Попросіть користувачів про допомогу у пошуках. Знайдіть сайт місцевої газети і подайте оголошення. За певну плату його можна виділити жирним шрифтом або рамкою, щоб воно відразу привертало погляд. Зверніться на місцеве радіо: якщо в його ефірній сітці є проект типу «Столу замовлень» на Русском радио, можна передати своє повідомлення таким чином. Якщо знайти людину вкрай важливо для вас і ви не обмежені у фінансах, знайдіть через інтернет приватного детектива. Йому буде легше отримати доступ до закритої для вас інформації.