Як скласти пропозицію на роботу.

Пропозиція про роботу або Job-offer все частіше використовується великими роботодавцями для залучення фахівців на ключові позиції. Така пропозиція може бути складено у вигляді звичайного листа або офіційної оферти, підписавши яку, потенційний співробітник погоджується з умовами роботи.
Інструкція
1
Зверніться до потенційного співробітнику по імені. Ваша пропозиція про роботу буде сприйнято більш прихильно, якщо воно не буде виглядати як шаблон.
2
Назвіться і коротко розкажіть про організацію, яку ви представляєте. Загальних фраз буде достатньо, напишіть, з якого року компанія представлена на ринку, в якій сфері працює, яке місце в галузі займає.
3
Вкажіть точну назву посади, яку ви пропонуєте зайняти потенційному співробітнику, перерахуйте обов'язки на випробувальний термін (вкажіть часовий відрізок) і в наступний період. Відзначте частоту і тривалість службових відряджень, якщо посада передбачає роз'їзди у справах компанії. Також пропишіть рівень підпорядкування співробітника, щоб він представляв ієрархічну будову вашої організації.
4
Повідомте рівень зарплати, яку ваша організація пропонує на період випробувального терміну і надалі при успішному його проходженні. Крім рівня доходу в цьому пункті (абзаці) варто відзначити умови добровільного медичного страхування, річні премії, бонуси за перевиконання плану, надання відпустки, надання службового автомобіля, оплату проїзду і все, що пов'язано з фінансовою стороною справи. Якщо ваша компанія має намір запросити співробітника з іншого регіону, вкажіть умови надання корпоративного житла або оренди квартири.
5
Попросіть адресата повідомити вас про прийняття або про відмову від пропозиції в обумовлені терміни. Якщо ви складаєте лист у вигляді оферти, відзначте, що потенційному співробітнику досить поставити свій підпис у відведеному місці. Цього буде достатньо, щоб підготувати трудовий договір. Також пропишіть, що в разі виникнення питань або незгоди з окремими позиціями ви готові обговорити спірні моменти при особистій зустрічі.
6
Підпишіться і вкажіть, яким чином можна зв'язатися з вами для вирішення питань або призначення часу зустрічі.
Роботодавець, який потребує персоналі, повинен вміти скласти грамотне пропозиція про роботі. В оголошенні потрібно вказувати не тільки посада і рівень заробітної плати, а й додаткові відомості, які привернуть увагу професійних кадрів.
Інструкція
1
Заголовком пропозиції про роботі має служити назва компанії. Краще вказувати фактичну назву, в дужках позначивши юридичне при необхідності.
2
Нижче пишеться вакантна посада. Її найменування вводиться повністю: менеджер по роботі з регіональними представництвами, секретар-референт генерального директора і т.д.
3
Рівень заробітної плати пишеться через дефіс. Наприклад, 25 000-27 000 рублів. Якщо діє бонусна система або відсотки з продажу, це обов'язково вказується в оголошенні.
4
Адреса компанії.
5
Галузь і сфера діяльності компанії. Тут має бути опис, чим займається фірма, щоб здобувач міг уявити загальну картину робіт.
6
Конкурентні переваги компанії: дружний колектив, зручно розташований офіс, щоквартальні премії. Чим більше плюсів буде в оголошенні про роботі, тим більша кількість людей воно зацікавить.
7
Тип зайнятості. Може бути часткова, повний робочий день, віддалена робота або змінний графік.
8
Далі в оголошенні вказуються вимоги до кандидата: - вік; - стать; - освіта; - додаткова освіта; - досвід роботи; - знання іноземних мов; - знання технологічних процесів; - володіння комп'ютерними программамі.Пішіте про ті вимоги, які дійсно необхідні при роботі на даній посаді.
9
Опис вакансії. Тут потрібно детально розписати посадові обов'язки, які доведеться виконувати співробітнику. Не приховуйте наявність відряджень, ненормований робочий день, шкідливе виробництво. Це дозволить відразу відсіяти кандидатів, не готових на дані умови.
10
Контактна інформація. Вкажіть телефон, адреса електронної пошти, ім'я людини, відповідального за підбір персоналу.