Як заблокувати сімку телефону.

SIM-карта часто виявляється заблокованою. Або самою компанією - стільниковим оператором, або безпосередньо власником. Відбувається це в різних ситуаціях. Наприклад, коли мобільний телефон був вкрадений. Однак, як не дивно, не всі користувачі стільникового зв'язку знають, як треба діяти, якщо потрібно заблокувати сімку.
Інструкція
1
Для того щоб заблокувати сім-карту свого мобільного оператора, наберіть зі свого телефону короткий номер. Який саме ви можете дізнатися в сервісному центрі компанії стільникового оператора або на його офіційному сайті в інтернеті. Також такі номери досить часто прописані на упаковці, в якій лежала ваша симка. У відповідь на такий ваш запит оператор автоматично заблокує вашу карту. Єдине, що вам слід пам'ятати при такому способі блокування - це те, що карта може бути закрита на невеликий термін. Приблизно до півроку.
2
Якщо ж телефон у вас був вкрадений, то зателефонуйте безпосередньо в компанію за визначеними міським або загальноросійським номерам. Для того щоб заблокувати сім-карту таким чином, вам потрібно буде назвати ответившему операционисту прізвище, ім'я, по батькові власника номера, його паспортні дані або кодове слово. І сім-карта буде заблокована.
3
Також ви можете заблокувати свою сім-карту, просто прийшовши в офіс компанії стільникового оператора або в будь-який офіційний пункт продажів. Для цього вам знадобиться паспорт. Зверніться до фахівців офісу, і вони досить оперативно, звіривши ваші паспортні дані з тими, які у них є, зможуть заблокувати вашу сімку.
4
Деякі мобільні оператори пропонують варіант блокування сім-карти через інтернет. Для цього зайдіть на офіційний сайт своєї стільникової компанії і, слідуючи підказкам системи, вийдіть в розділ, що відноситься до блокування сімок. Там вам буде запропоновано набрати ваш номер (як правило, десять цифр з одинадцяти) і певну комбінацію командних цифр. Далі підтвердіть своє бажання заблокувати карту і все - вона "закрита".
5
Є ще один спосіб блокування сім - це неправильне введення пін-коду. Якщо тричі помилково його введете, карта автоматично заблокується.
Корисна порада
Пам'ятайте, що якщо ви звертаєтеся в офіс компанії стільникового оператора з проханням про блокування сім-карти, то зробити все вони вам повинні безкоштовно. Якщо ж раптом з вас зажадали гроші, то значить ви або не туди потрапили, або вас просто намагаються "нагріти".