Як завести web-гаманець.

Електронний гаманець дуже зручний, з його допомогою можна здійснювати в інтернеті покупки, оплачувати рахунки, поповнювати баланс мобільного телефону. Наявність численних платіжних систем дозволяє вибрати ту, що найбільше відповідає вашим вимогам.
Інструкція
1
Зареєструвати web-гаманець дуже просто, на це йде від сили десять хвилин. Спочатку виберіть платіжну систему. Це можуть бути такі сервіси, як WebMoney, Яндекс-гроші, PayPal та інші. Але найбільш зручною і поширеною на сьогоднішній день слід визнати систему електронних платежів WebMoney.
2
Для реєстрації гаманця в WebMoney пройдіть за посиланням: http://start.webmoney.ru/Это стартова сторінка. Введіть номер свого телефону, потім дотримуйтесь інструкцій. При введенні особистих даних рекомендується зазначати справжні відомості. Згодом ви зможете верифікувати ваші дані, що зніме для вас деякі обмеження - зокрема, на суми платежів. Більш докладно про це ви можете прочитати тут: http://passport.webmoney.ru/asp/WMCertify.asp
3
Реєстрація всіх нових користувачів WebMoney проходить в Keeper Mini. Це один з варіантів користування платіжною системою, далеко не найзручніший. Для повноцінного використання сервісу вам слід підключити WebMoney Keeper Classik - якщо ви працюєте за комп'ютером, або WebMoney Keeper Mobile, якщо ви будете працювати з гаманцем через мобільний телефон.
4
Для підключення Keeper Classik пройдіть за цим посиланням: https://my.webmoney.ru/login.aspx?ReturnUrl=%2fdashboard.aspxЭто сторінка входу. Введіть отримані при реєстрації дані, потім, після входу, знайдіть вкладку «Способи управління аккаунтом». У меню виберіть опцію «Включити» для «Classik» - якщо ви працюєте за комп'ютером чи «Mobile» при роботі з стільниковим телефоном.
5
Тепер скачайте необхідну для роботи програму - WebMoney Keeper Classik або WebMoney Keeper Mobile, пройшовши за цим посиланням: http://www.webmoney.ru/rus/about/demo/download.shtmlНаиболее популярною є програма WebMoney Keeper Classik . Скачавши її, запустіть установку і дотримуйтесь інструкцій. У процесі інсталяції, під час установки кореневих сертифікатів, три рази з'явиться вікно з пропозицією підтвердити установку. Всі три рази натискайте «Так».
6
Встановивши програму, запустіть її. Виберіть місце зберігання ключів «E-num storage». Як спосіб авторизації, виберіть питання-відповідь через SMS. Логіном для входу служить вказаний при реєстрації поштову скриньку. Натисніть кнопку «Далі», вам на телефон буде відправлений код перевірки. Введіть його у відповідне поле вікна програми. Вкажіть використаний при реєстрації пароль. Вас попросять вказати файл гаманців, виберіть «Створити новий файл гаманців».
7
Після створення файлу гаманців ви побачите вікно програми, потім з'явиться повідомлення про помилку. Так і має бути - це перший запуск програми на даному комп'ютері, тому потрібна активація. У повідомленні про помилку буде посилання для активації - пройдіть по ній, на ваш телефон буде висланий код перевірки. Введіть його в поле на сторінці, після підтвердження активації відкрийте вікно програми і натисніть F5 або виберіть «оновити» в меню. Процедура реєстрації закінчена.
8
Поповнити баланс вашого гаманця ви можете самими різними способами, наприклад, через платіжний термінал. Для цього знайдіть в ньому сервіс WebMoney, вкажіть номер вашого гаманця і суму, що вноситься. Поповнювати можна як рублеві гаманці - позначені як R, так і доларові - Z. При поповненні Z-гаманця сума вноситься в рублях і автоматично конвертується в долари.
9
Для реєстрації в сервісі Яндекс-гроші пройдіть за цим посиланням: https://money.yandex.ru/Процесс реєстрації дуже простий і не займе багато часу. Після реєстрації у вас буде номер рахунку і пароль для входу в аккаунт. Яндекс-гроші можна з успіхом використовувати для розрахунків в рунеті, але багато зарубіжні сайти цю платіжну систему не підтримують.