Як розрахувати обсяг реалізації продукції.

Одним з інструментів аналізу діяльності підприємства є розрахунок обсягу реалізації продукції. Обсяг реалізації продукції - це один з найважливіших показників, за допомогою якого проводиться централізоване управління підприємством і господарською діяльністю компанії в цілому.
Інструкція
1
Щоб розрахувати обсяг реалізації продукції за окремими видами виробів балансовим методом: Зробіть аналіз можливостей підприємства, ґрунтуючись на програмі планованого випуску продукції за календарний рік і очікуваних залишків продукції на початок року.
2
Із загальної кількості цих ресурсів відніміть обсяг продукції, що йде на переробку і використовувані самим підприємством для подальшої переробки, і перехідні резерви, що залишаються на початок наступного за плановим року.
3
Розрахунок передбачуваного обсягу реалізації продукції зробіть до закінчення річного звітного періоду, коли залишки продукції на початок планованого року ще не визначені. Економічне обгрунтування розрахунку обсягу реалізації товару забезпечується тільки тоді, коли показник обсягу виробленої продукції встановлений правильно, і визначаться виходячи з виробничої програми підприємства.
4
Перехідні залишки готової продукції на кінець планованого періоду розрахуйте згідно норм, що визначають тривалість збутового циклу для того чи іншого підприємства. Розрахунок обсягу реалізації продукції стає набагато простіше на тих підприємствах, які не використовують власну продукцію для власного ж споживання.
5
Розрахунок обсягу реалізації продукції являють собою важливий фактор обліку із загального числа економічних інструментів, сукупність дії яких складає успішну господарсько-фінансова діяльність підприємства в сучасних умовах нової системи планування. Спільно з цим розрахунком вам слід використовувати також такі інструменти як облік виконання плану реалізації продукції, контроль за ходом реалізації продукції, показник реалізованої продукції і т.д.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iQge7A9jPco
Кожен продавець має вдалі і не дуже дні. Іноді ви можете укласти жодної угоди через те, що продаєте занадто дорого або занадто дешево. Вкрай важливо вести статистику реалізації вашої продукції. Це дуже допоможе в процвітанні вашої компанії
Вам знадобиться
  • - Розрахунок середнього обсягу продажів;
  • - облік кількості клієнтів;
  • - аналіз діяльності конкурентів.
Інструкція
1
Порахуйте торішню кількість виручених грошей і поділіть його на число проведених продажів (всі виписані рахунки, замовлення, контакти). Якщо ви не знаєте дані цифри, так як тільки приступили до продажів, поцікавтеся про це у тих, хто має досвід в даній області і працює в ній кілька років. При відсутності і таких даних приступайте до самостійних підрахунками. Аналіз потрібно проводити в міру накопичення коштів.
2
Подивіться по отриманий середній обсяг продажів. Якщо даний показник буде вище необхідної позначки, то клієнтів вам знадобиться менше, а якщо нижче середнього, то шукайте клієнтів більше. Відповідно, орієнтуючись за даними цифрам, розрахуйте необхідний обсяг реалізації, який повинен бути відповідного розміру.
3
Проведіть аналіз ваших клієнтів після з'ясування середнього обсягу продажів. Потенційними для вашого розвитку стануть ті клієнти, які обходяться вам поки не так багато. Розрахуйте час, який ви витрачаєте на їх обслуговування. При бажанні ви можете перевести клієнтів на інші умови угод, а також у будь-який час замінити будь-якого клієнта і приступити до пошуку більш перспективного. Все це дозволяє регулювати кількість реалізованих продуктів або послуг.
4
Отримаєте всі дані про ваших часових угодах і щоденному обсязі продажів. Це стане відмінним показником професіоналізму, за яким ви можете судити про ваші здібності і вашому стилі роботи. Порівняйте даний показник з конкуруючими організаціями. Якщо ваші показники продажів хоча б трохи вище, то ви є хорошим продавцем, і обсяг реалізації розрахований вами правильно, а якщо нижче - проаналізуйте ваші вузькі і слабкі сторони перш, ніж вибирати іншу стратегію ведення діяльності. Якщо в будь-якій справі, яке ви починаєте, показники продажів залишаться такими ж, значить вся справа в вас і більше ні в кого іншого.