Як назвати шоу-балет. назви шоу-груп.

Для будь-якого предмета, явища і процесу застосовна фраза "Зустрічають по одягу". Звичайно, найважливіше зміст, але саме форма визначає, як оточуючі будуть налаштовані на сприйняття цього зміст, з яким почуттям вони готуватимуться до знайомства з ним. Тому, якщо ви хочете, щоб публіка спочатку поставилася з інтересом до виступу вашого шоу-балету, слід задуматися про підходящий назві.
Інструкція
1
Уникайте складних і важких для відтворення словесних конструкцій. Вони привертають увагу, але не запам'ятовуються. Це хороший спосіб зацікавити, але він спрацьовує лише у випадку, якщо ви не плануєте продовжувати виступи. В іншому випадку вам буде важко заслужити визнання, і щоразу люди, чуючи назву вашого шоу-балету, будуть скоріше сприймати вас як нову групу, ніколи раніше не з'являлася перед їх очима.
2
Не користуйтесь алегоріями з уже існуючими назвами колективів, навіть якщо вони вже домоглися слави та визнання. Самостійність сприймається з великою повагою і розумінням і аудиторії, в той час як спроба виділити себе з допомогою знайомого за звучанням назви на підсвідомому рівні відштовхує і викликає презирство, змушуючи сумніватися у вашій компетентності.
3
Відбивайте найістотніші риси вашого шоу-балету, вибираючи назву. Які танці ви віддаєте перевагу виконувати? Швидкі і різкі? Тоді краще знайти назву, що складається з коротких слів, з превалюванням гострих і швидких звучань. Якщо ж ви скоріше віддаєте належне повільним ритмам, то і в найменуванні не повинно бути великої кількості твердих приголосних і уривчастих складів. Задумайтесь над назвою, яке складалося б з одного-двох відносно довгих і плавних, м'яких за звучанням слів.
4
Постарайтеся придумати російськомовний варіант назви, який при необхідності з легкістю можна перевести на будь-який іноземний мову. Не варто вдаватися до лексичним іграм, якщо ви плануєте досягати успіху не тільки в своїй країні, а й за кордоном, інакше вам складно буде пояснити людям інших культур, що ви мали на увазі.
5
Перевірте звучання придуманих найменувань. Запишіть на диктофон фразу "А зараз виступає шоу-балет Х" і послухайте себе з боку, запропонуйте ознайомитися із записом близьким і знайомим. Це допоможе вам перевірити, наскільки успішний той чи інший варіант назви вашого шоу-балету, як він сприймається оточуючими.