Як посадити черемшу.

Черемша являє собою прекрасне ранневесеннее рослина, яка має у своєму складі досить багато вітамінів і корисних речовин. Останнім часом все більше людей мріє виростити цю рослину на дачі.
Інструкція
1
Черемшу рекомендується вирощувати насінням. Для початку їх необхідно розкласти на поверхні вологого грунту. Підтримуйте грунт деякий час в такому стані. Потім потрібно злегка присипати насіння торфом або ж перегноєм. Насіння, які посіяні таким чином, будуть сходити вже на початку вересня. Рослина першого року буде являти собою цибулину, товщина якої близько 1 міліметра. У нього буде один лист висотою до 10 сантиметрів. Через три роки черемша вже доросте до «їстівного» розміру. За цей період часу необхідно посадити ще дві таких же плантації. Справа в тому, що зрізане ранньою весною рослина буде відновлено мінімум через рік, за умови, що ні зрізаною частини вистачить для закладки і розвитку замісної цибулини.
2
Чим пізніше ви виконаєте зріз рослини, тим швидше воно зможе відновитися. Проте не рекомендується зрізати квітуча рослина, так як у нього вже не такий приємний смак.
3
Вирощувати черемшу можна і взимку будинку на вікні. Домашнє рослина не таке жорстке, а листя його постійно соковиті і смачні. Щоб не займатися пошуком сходів на городі, рекомендується саджати насіння в торф'яні горщики. На наступний рік їх необхідно пересадити разом з горщиком в потрібне місце.
4
Черемша може добре рости навіть в найбільш непотрібних місцях дачі. Її можна посадити на північній стороні паркану або будови, у вологому низині або близько поливального крана. Найкраще садити її під деревом або ж чагарників. У цьому випадку вам не доведеться підсипати землю. Врахуйте, в осінній період не потрібно прибирати листя. Якщо садити рослина на сонячному місці, то рости воно буде добре, проте доведеться його частіше поливати. Також необхідно буде постійно боротися з бур'янами. Насіння черемші можуть швидко втратити схожість через щільних стулок. Саме тому розводити плантацію найкраще тільки свіжим насінням.