Як провести корпоративне свято.

Будь-яке свято необхідно добре підготувати. Корпоративний захід вимагає ретельно продуманих дій, щоб залишилося менше несподіванок. Звичайно, сюрпризи завжди трапляються, і іноді роблять вечірку цікавіше. Але, як відомо, найкращий експромтом є підготовлений експромт.
Інструкція
1
Оберіть місце для корпоративного свята. Для цього в першу чергу потрібно визначити кількість учасників, потім врахувати характер свята. Якщо це спортивний захід, найкраще підійде мальовнича галявина за містом. Для новорічної вечірки замовте ресторан. Обов'язково заздалегідь огляньте місце, навіть якщо ви там недавно були. Правильно вибирайте зал для застілля - там не повинно бути тісно або душно. Перевірте всі комунікації, місця для куріння, туалетні кімнати, кондиціонування. Якщо свято проводиться влітку, обов'язково повинна бути спліт-система; взимку зал повинен добре опалюватися.
2
Подумайте над оформленням. Необхідно створити атмосферу свята: якою вона має бути - шикарною, офіційної, веселою і завзятою. Може бути, це буде карнавал, тоді потрібен відповідний дизайн. Тобто оформлення місця вечірки повинно залежати від її характеру і мети проведення. Щоб забезпечити професійне виконання, запросіть дизайнерів або флористів. Але можна обійтися і власними силами, наприклад, зберіть колектив і влаштуйте мозковий штурм. Виробіть план дій, призначте відповідальних людей за кожну ділянку, але не забувайте про єдиної концепції. Підготовка до свята - теж цікавий процес, який захоплює не менше, аніж саме торжество. Подбайте про те, щоб на святі була відповідна атмосфері і цілі музика, смачна і красиво подана їжа.
3
Напишіть програму свята, визначивши тимчасові рамки. Розпишіть кожен етап, вказавши час його проведення. Додайте всі деталі: вітання керівника, визначена музика, виступи. Не залишайте пауз, щоб не довелося потім гарячково їх чим-небудь заповнювати. На всякий випадок краще мати домашні заготовки.
4
Оберіть ведучого. Це може бути людина з колективу, що володіє прекрасною пам'яттю, артистичною зовнішністю, красивою мовою, умінням вийти з будь-якої ситуації і креативним мисленням. Якщо охочих немає, найміть професіонала.
5
Розішліть запрошення. Можна просто пройтися по всіх відділах (або цехам) і усно запросити учасників. Але є ризик, що хто-небудь забуде або переплутає час і місце свята. Тому приготуйте листівки-запрошення.
6
Корпоративний свято - це не тільки можливість повеселитися і смачно поїсти, а й отримати користь. На таких заходах можна відзначити роботу колективу, підвести підсумки, вручити грамоти та подарунки, зробити необхідні оголошення, розповісти про нові пільги.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7kZCXNzLqho